Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a nagyon göndör...

Mit csináljak a nagyon göndör hajammal?

Figyelt kérdés

Mit csináljak akkor , ha göndör a hajam de nem szeretem úgy ezért ki fésülöm és teljesen szálkás vagy nem is tudom milyen , de azt is tudni kell hogy hosszú a hajam .

Mikor ki akarom simitani nem nagyon tudom.

Mit csináljak?

(Nem akarom levágni )


2020. aug. 30. 11:36
 1/4 anonim válasza:
100%

Feltételezem hogy lány vagy :D

Nekem is göndör a hajam, ha kifésülöm csak még hülyébben néz ki, ezért én vasalom.

Minden reggel (kb 10 perc)

Ügyelj arra, hogy fújj rá hővédőt (drogériában kapható, kb 1000 Ft egy tubus/üveg, ami nálam kibírja 1-2 hónapig) hogy ne roncsolódjon annyira a hajvasalótól a hajad, és a hajvégeket is ápold, hogy ne törjenek.

Valamint talán azt tudom még ajánlani, hogy mosás után egyből fésüld ki még vizesen, és szárítás közben is fésüld át többször. Így valószínűleg egyenesebb lesz.

Remélem tudtam segíteni, sok sikert :)

2020. aug. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon szalkas es szaraz, elso oorben provald ki rajta a curly girl method-ot, ez lenyegeben a szulfatos es szilikonos termekek elhagyasa es melykondicionalas. Lehet hogy ha jobb allapotban lesz a hajad, akkor meg is kedveled. Minden esetre a vasalas igenybe veszi a hajat ezert jo ha elotte apolod. Amugy lehet dauer-ral tartosan egyenesiteni is
2020. aug. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szintúgy hullámos/göndörke jelen. A curly girl method nem mindenkinek válik be teljesen, de a jó minőségű szulfátmentes samponok használata nekem is bevált. Használok néha szulfátost is, hogy alaposabb tisztítást vigyek végre. A szilikonok nem ördögtől valóak, hiába terjesztik... Keress hidratáló címszóval ellátott termékeket, mivel a göndör haj általában dehidratált. Én sem szerettem annyira a hajam, egy időben sz*rrá vasaltam, és évekig tartott, mire rendbe jött, szóval bele kell törődni. Derékig érő, 2es típusú göndör/hullámos a hajam. Professzionális termékekkel, jó fodrásszal, hajhabbal/göndörítő krémmel drasztikusan szebb lett a hajam. Bánom, hogy nem invesztáltam több időt és pénzt eddig, hogy megszeressem a rakoncátlan hajam. Fésűt csak hajmosáskor lát a hajam, mert annyira nem gubancolódik, mióta törődök vele. Az ellen-dauer nem ér semmit erre, én próbáltam anno. A tartós keratinos egyenesítés sok embernek bejön, viszont nagyon sok horror sztori is kering róluk, de ha nagyon el vagy keseredve, lehet megér egy próbát.


Am az első egész jó tippeket adott, ha nagyon nem bírod a göndör hajad, de egészséges így soha nem lesz sajnos.

2020. szept. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nezz youtubeon fekete lanyoknak szolo hajapolasi rutint, a te hajadra is hasonlo kell hogy egeszseges maradjon, ha vasalod vagy fesulod csak egy szettoredezett szenaboglya lesz sajnos. 🥴
2020. szept. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!