Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal ha...

Mit csináljak a hajammal ha nem hagyják befesteni sötétre de már unom a világosat?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon világos szőke már 2 éve kiszokitettem de meguntam hogy annyira bámulnak kint az utcán. Anya nem akarja hogy be fessem sötétre mert hogy azzal csak elrontom. Lenövést is hamar látni mert az eredeti vörös. Mit csináljak vele? Hatkozepig ér a hajam

2020. szept. 3. 20:04
 1/4 A kérdező kommentje:

Én már nem szeretném a szőket. Most is úgy volt hogy már nem festem többet a lenovest de rá vettek, addig mondták meg be nem festettuk.

Tetszik amúgy a szőke de magamon valahogy már nem meguntam.

2020. szept. 3. 20:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Hacsak nem 12 eves vagy, hogy a szuleid mondjak meg, milyen hajad lehet... nem ertem a kerdest. A te tested, te hajad, olyan szinu legyen, amilyet te szeretnel! Termeszetesen anyukad figyelmeztethet, es valoban igaza van, hogy a lenoves latszik, es ezert kicsit macerasabb is, foleg ha nem te fested magadnak, hanem havi szinten fodraszhoz is mesz, de ez van. En is bevallaltam a voroset a vilagos barna hajamra, es nem bantam meg :)
2020. szept. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szokd meg
2020. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben hennáznám, hogy újra vörös legyek. Más-más árnyalatokat is elérhetsz vele. Ez egy 100%-os növényi por,nem roncsolja a hajat, viszont erre rendes festékkel nem nagyon kellene rámenni.
2020. szept. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!