Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vannak itt olyan nők, akik...

Vannak itt olyan nők, akik nem szőrtelenítenek? (Nyáron sem)

Figyelt kérdés

2021. febr. 12. 15:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

Most miért is idegeskedsz tulajdonképpen?

Látszik, mennyi értelmes választ kaptál a kérdésedre...

2021. márc. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
A kérdésre konkrétan senki nem válaszolt érdemben, miután diszkréten felhívtam erre a figyelmet, idejött egy rakás fogyatékos troll, mint pl. #7, és teleszemetelték a kérdésem az értéktelen undormányaikkal. Majd kérded, hogy mi a baj a válaszokkal. Á semmi b+
2021. márc. 19. 19:05
 13/22 anonim ***** válasza:
20%

Már bocs "b+", de ez a kérdés kb annyit ér, mintha azt kérdezted volna, van-e olyan, akik nem festetnek hajat vagy van-e olyan, akik nem hordanak nyáron fürdőruhát és stb. 😆

És érdekes minden válasz le lett pontozva....

Mit vártál? Jön majd 100/100 igen válasz?

2021. márc. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Érdekes, arra jó, hogy idepofátlankodj és itt hirdesd az undorító, értéktelen fogyatékosságodat, holott jó párszor szájba lett rágva, hogy nem a te fajtádnak szól a kérdés, de te azért is itt provokálsz továbbra is, csak mert tartalmatlan az életed, és az egyetlen pótcselekvés-szórakozásod, hogy a gyk-n olvasgass és provokálj, mert sehol máshol nem kíváncsi rád senki. Hát rossz hírem van: én se vagyok kíváncsi továbbra sem a nyomorodra, és továbbra sincs hozzá semmi közöd, hogy mit miért kérdezek, és aki hasztalan választ ad, holott egyértelmű a kérdés, vagy direkt unalmában provokál, úgy mint te, azt továbbra is le fogom pontozni, ha tetszik, ha nem, utóbbi esetben elkerülhető, ha nem okádsz ide valami újjabb bődületes ostobaságot, ami belőled árad.
2021. márc. 21. 14:18
 15/22 anonim ***** válasza:
29%

11-es vagyok, kedves nagyokos, nem pedig az, akinek fentebb írkáltál...

Csupán olyan értelmiségi szinttel rendelkezel, hogy az első válaszom, amit írtam, az a 11-es volt, amit teljesen normálisan írtam, majd a "kultúrált", idegbeteg stílusoddal már rögtön az első válaszomra odanyomtál egy "b+"-et, gondoltam, akkor veled ilyen stílusban lehet beszélgetni.

Tény, hogy benned hatalmas a frusztráció, nagyokos....

És legalább azt értelmeznéd, amit írtam. 🤦‍♀️

2021. márc. 22. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Ki a bánat kért meg rá, hogy beszélgess velem, te szerencsétlen? Szerinted nekem nincs jobb dolgom, mint itt beszélgetni idegen, érdektelen emberekkel? Idejöttél teleszemetelni a kérdésem teljesen irreleváns bullshitekkel, ugyanúgy idétlen, undorító szmájlival tarkítva a szegényes szókincsed, mint az a másik fogyatékos. De biztos nem ezért vagyok frusztrált, mert a tököm tele az ilyen nyomulós trollakkal, akik rinyálnak, hogy nem tetszik a kérdés, nem értik, tehát hülyeség, de azért ideírnak, és nem lehet őket levakarni. Nyilván én csak úgy magamtól, unalmamban beszélek ilyen stílusban, nem ám kulturáltan kezdtem, nem a hülyék provokálták ki, á nem. Ki kell ábrándítsalak: egyáltalán nem nehéz értelmezni azt az egyszerű, együgyű, összeerőlködött jelentéktelen pár mondatodat, csak éppen rohadtul nem vagyok rá kíváncsi, mint ahogy említettem párszor, mégis itt nyomulsz.
2021. márc. 22. 10:58
 17/22 anonim ***** válasza:
48%

Ha senki nem válaszolt volna még annyit sem, hogy ő mennyire / nem, akkor meg azon lennél ennyire fröcsögve kiakadva, hogy nem válaszol senki a kérdésedre.

Gyanítom, azért vagy ennyire befeszülve azon, hogy páran leírták a szőrtelenítési szokásaikat, mert szőrfetisiszta vagy, és nem tudsz kinek perverz üzeneteket írogatni utána privátban... aki csak kíváncsiságból tesz fel ilyen kérdést, az nem lesz ennyire agresszív állat pár nem 100%-osan, de azért vmennyire a kérdéshez kapcsolódó válasz miatt.

2021. márc. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
29%

#17, végre valaki, aki értelmes és érti a lényeget!

Nem is értem, szidja a kommentelőket, de azért 1 db "igen" választ nem kapott erre a roppant fontos kérdésére, nem is értem, miért...🤭

Ez a stílus pedig pontosan megmutatja, milyen ember valójában a "kedves" kérdező.

2021. márc. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Persze, azokat szidom, akik leírták a szőrtelenítési szokásaikat, nem ám titeket, akik rám szálltok, kötözködtök, belepofáztok, hogy miért és hogyan kérdezek, és nem bírok eltakarodni innen a bánatba, nyilván! Ez is csak az undorító, perverz, élettelen, nyomorult fantáziátok bizonyítéka, hogy rám fogjátok, hogy üzenetet akarok írni bárkinek is, meg hogy direkt mellébeszéltek, csak hogy más vigye el helyettetek a balhét, és ne kelljen elismerni, hogy minden a ti hibátok, holott a vak is látja, hogy az első kommentelőknek kulturáltan írtam, de ti ok nélkül idejöttek provokálni, csak mert nincs más szórakozásotok a nyomorult, értéktelen, tartalmatlan kis életetekben! Hát vedd tudomásul #17, hogy sz@rt se ér, amit te gyanítasz azzal a csökött, tompa agydarabkáddal, amid még maradt, az ilyen szánalmas, undorító, értéktelen emberek, mint ti, ezt a stílust érdemlik, rólatok a temetéseteken sem mondanék semmi kedveset, mivel nem takarodtok el innen! És ne foglalkozz te azzal, hogy mit reagálnék, ha nem írna senki, nincs neked ahhoz semmi közöd, sem keresni valód itt! Neked különben sem kell attól tartani, hogy bárki rád ír, nem véletlen, hogy nem kíváncsi rád senki az égvilágon, ugyan kit érdekelne ilyen nyomorult, értéktelen, undorító, nyomulós okádék ember, mint te?!!
2021. márc. 23. 13:03
 20/22 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező, ne hazudj, az elején azokat szidtad, akik leírták a szokásaikat.
2021. márc. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!