Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vannak itt olyan nők, akik...

Vannak itt olyan nők, akik nem szőrtelenítenek? (Nyáron sem)

Figyelt kérdés

2021. febr. 12. 15:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk úgy,hogy nyáron mérsékelten. Ilyenkor nem.
2021. febr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
60%
csak 1-2 helyen.(honalj es ott lent)
2021. febr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Csak 1-2 helyen szőrtelenítesz, vagy egy két helyen nem? (Az utóbbi esetre irányult a kérdés)
2021. febr. 12. 18:07
 4/22 anonim ***** válasza:
37%

Nálam esettől függ. Ha nem megyek olyan helyre, ahol ha vmennyire is, de le kell vetkőzni, vagy ha épp nem szoknyát, ruhát akarok felvenni vékonyabb harisnyával, akkor csak az arcomat szoktam szőrteleníteni ősztől kora tavaszig. Kiv. ha a páromnak úgy nem tetszik, mert nekem igazából mindegy, hogy van vagy nincs. Azt nem akarom, hogy igénytelennek tartsanak, ezért tavasszal-nyáron a nagyon meleg időszakokban, amikor hosszúujjú felsőkben és hosszú nadrágban megsülnék, akkor szoktam szőrteleníteni a hónaljamat és a lábamat. Illetve a lábamat nem mindig végig, attól függően, mennyi látszik belőle / hova megyek.

Bikinivonalat csak akkor, ha strandra vagy vízparti nyaralásra megyek.


Karomat nem szoktam, pedig ott is nő szőr, és nem szőke.

2021. febr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
55%

Én személy szerint szőrtelenítek ott lent, a lábamat teljes egészében és a hónaljamat. A karomon is zavarna a szőr, ha nem világos lenne.

Amúgy 26 éves vagyok, 5 éve élek párkapcsolatban és engem meglep, hányan nem szőrtelenítenek. Itt nem a férfiról van szó, hogy neki kell megfelelni, én sokkal jobban érzem magam, ha megsimítja a lábam és nem a 2 centis szőrt simogatja. Azt megértem, hogy szex közben sok férfit nem zavar, mert az én páromat sem zavarná, de engem már igen (magamon), sokkal nagyobb önbizalmat ad, ha tudom, hogy a puha bőrön kívül nincs ott semmi.

Ízlések és pofonok, én nem ítélem el, aki nem szőrtelenít, de nekem is volt már, hogy kihagytam hosszabb időt és bizony a borosta még nem, de a másfél, 2 centis szőr annál jobban zavart, pláne, amikor a párom is hozzám ért, nem csak én simítottam végig a lábam szárát.

2021. febr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Lécci ne soroljátok el, hogy hogyan és mit szőrtelenítetek, mert abszolút nem vagyok rá kíváncsi. Az volt a kérdés, hogy ki NEM szőrtelenít, aki nem ebbe a kategóriába tartozik, az lécci ne írjon SEMMIT! Köszi!
2021. febr. 13. 17:42
 7/22 anonim ***** válasza:
38%

Én szőrtelenítek, de ha nem tenném, ezek szerint annyit kéne írnom, hogy "én". Akkor boldog lenél? 😂

Nagy hülyeség a kérdés. Szóval azok írjanak, akik nem szőrtelenítenek. És mit írjanak? Hogy "én"? Akik csak "félig" nem szőrtelenítenek, azok ne írjanak, vagy írják oda, hogy én csak félig? 😅

A felfogásom nem rossz, de ezt ki nem tudtam hagyni. 😂

2021. febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Kemény válaszok😁
2021. febr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
35%
8-as mi a baj a válaszokkal?
2021. márc. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Sok itt a fogyatékos kretén, akik nem képesek értelmezni a kérdést, de idepofátlankodnak teleszemetelni az undorító fogyatékos kretén kommenteikkel, csak mert nincs életük, meg semmi érték nincs bennük, az egyetlen szórakozásuk, hogy mások arcába tolják a bődületes ostobaságukat, mert különben soha senki nem foglalkozna velük, aztán ha udvariasan elküldik őket, rohannak panaszkodni az óvónéninek, hogy töröljék a nekik nem tetsző kommenteket, bezzeg #7 okádékát ott hagyták! Nem érdekel, ha ezt is törlik, szívből kívánom nekik, hogy sose legyen nagyobb örömük az életben a komment törlésnél, de nem is lesz az ilyen rakás szerencsétlenség szánalomkupacoknak, mivel úgyse lesznek soha képesek bármi értelmeset kihozni a nyomorult kis életükből.
2021. márc. 19. 13:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!