Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti nyáron hogy oldjáto...

Lányok, ti nyáron hogy oldjátok meg a gyakori szőrtelenítést?

Figyelt kérdés

Extra érzékeny bőröm miatt a gyanta és epillátor nálam kilőve, mert nagyon csúnya, pöttyös és piros leszek tőle, ami nem múlik el, illetve fáj is mindentől utána, még a víz is csípi harmad nap is.

Viszont a szőrzetem elég erős, így a szőrtelenítő krémmel nem tudok olyan szép eredményt elérni. Így maradt a borotva, ami után viszont már másnap borostás vagyok, ami nyáron elég feltűnő és ciki...:/

De megint csak az érzékeny bőröm miatt nem borotválkozhatok minden nap, mert kiütéses leszek, és megint csak csípi minden, még a levegő is. Sajnos a legideálisabb számomra, ha kéthetente egyszer borotválkoznék, mert azidő alatt kicsit eltűnnek a pöttyök, és nem sérti fel a borotva.

Ti nyáron mit csináltok, mikor kirakatban van a láb az elviselhetetlen, füllesztő hőség miatt?

Tudom, a nyár még odébb van, csak a melegruha szezon miatt most egy ideje nem szőrtelenítettem a lábam, csak most, és így olyan szép...de nyáron a gyakori borotválkozás miatt meg olyan ronda, hogy mimdig hosszúnadrágban sülesztem magam :(



2016. jan. 9. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Borotválok, minden második nap, vagy ha megyek valahova (strand) akkor az előtt is közvetlenül. Nem nagy dolog, 2 perc az egész. Jobbat nem tudok, más nekem sem vált be érzékeny bőrre. Borotva után mindig kell fertőtleníteni, sebgyógyítós kenőccsel bekenni. Hidratálni sem árt. Akkor nem pattog ki. Meg jó fajta borotva kell, én Wilkinson Titanium 4 pengés férfiborotvát használok, az bevált.
2016. jan. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is minden másnap. De strand, stb előtt közvetlenül soha, ugyanis a borotvával akkor is a hámréteget érintem, nem hiányzik valami baci.
2016. jan. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is gyakran borotválom, viszont én már nem parázok, ha borostás.
2016. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan típus voltam, mint te.


Elektromos borotvát kezdtem használni, a kipattogzás minimális volt. Nem vágtam meg magam életemben elöször! :D


Most mindemellett SHR szörtelenítésre járok, a 4. alkalom következik és már alig van pár szál. :)

2016. jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Borotválom, pár naponta. Nekem másnap még nem borostás. Ha meg igen akkor mi van? Ne tapizzon senki csak a barátom. Ő meg lesz*rja..
2016. jan. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!