Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért tűnnek el mindig az...

Miért tűnnek el mindig az okosszepseg-gel kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés
2021. jan. 11. 17:11
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
26%
50-es érdekes hogy te véded aki ki írta ezt, azzal vádoltok hogy én írtam a zaklató hozzászolásokat itt is vannak szabályok! Akkor már rég letiltottak volna, illetve te bántod most a Dórát hiszen te írtad ki kedves xy a kérdést nem én, te minek írsz ki róla ilyen jellegű kérdést? Te járultál hozzá a zaklatásához nem más, ha nem lenne kérdés nem is jönénnek ide a trollok erről enyit szép estét neked.
2021. máj. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
77%

Azta elolvastam a komenteket kb 2 évesek durva.

Azóta 94,1 követőre feltornázta magát valamikor videó formájában is kirakta magát ezt a szokását hamar abba is hagyta gondolom akkor is kapta a hallt.

Azóta tudtomal Szegedre költözött érdekes hogy magyarországra ment mikor a magyarokat szidta valóban lehet szlovákia nem jött össze neki bár amugy csóró kis ország.

Amugy sokkal hitelesebb lenne ebben a támában ha több önbizalomal mutatná meg az arcát bemutatná a termékek használatát stb. Így hogy sosem látjuk elég hiteltelen mi a garancia rá hogy valóban ezeket használja e.

Illetve ha kémikus akkor miértnem dobott piacra saját márkát?

2023. jan. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!