Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért tűnnek el mindig az...

Miért tűnnek el mindig az okosszepseg-gel kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés
2021. jan. 11. 17:11
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
71%
#39 Lehet, hogy most úgy gondolod, jól beszóltál, de ezzel a válasszal igazából csak magadat járatod le. Ha kritikát szeretnél megfogalmazni, nem lehetne inkább konstruktívan, intelligensen, túllépve az óvodás szurkálódáson? Én sem Dóri vagyok, mielőtt még ezzel dobálóznál, csak zavar, hogy néhány embereknek a vitakultúrája egy négy éves szintjén van. Javaslom, előbb magadban keresd a hibát, mielőtt másokat próbálsz kritizálni.
2021. máj. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
25%
Kedves 40,és 41- es nem tudhatom hogy ti vagytok e Dóra, ugyanis ha saját magáról képes volt antiokosszépséget csinálni, akkor bármit kinézek belőle. A tág pórus valóban emberi dolog, normális hogy általában T vonalban tágabb de neki fekete is volt ergo oxidálodott mitesszer, már értem miért selfizget maszkba szégyelli. És szempillája sincs, meg szemöldöke se volt míg nem tetováltatta ki,lehet leukémiás szegény :( ha gondolod Dóri írj én adok pénzt a kezelésedre, meg kalapács verés se kell neked így is kék lila a böröd. Véleményt mondani itt mindenkinek joga van,attól mert egyesek nem értenek egyet, nem feltétlen uninteligens a vélemény kinyilványitója,puszi a kancsal szemedre Dóri hátha beljebb megy.
2021. máj. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
58%
Ne haragudj, de komolyan, hány éves vagy? Normális szerinted leukémiával viccelődni? Jogod van véleményt mondani, de mindenki másnak is joga van megítélni téged a megnyilvánulásod alapján. Húsz helyesírási hibáig számoltam, azt sem sikerült leírnod helyesen, hogy unintelligens, szóval nem elég, hogy rosszindulatú vagy, de még buta is. Névvel is mernéd vállalni a véleményed?
2021. máj. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
25%
43-as Dóri1 nekem egy olyan ne ossza az észt aki saját maga se tud írni,meméd? Te se álltál sorba mikor észt osztogattak... xD
2021. máj. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
23%
44, tessék? Nem értem, miről beszélsz. Hol írtam bármit is rosszul és mi az a meméd? Komolyan kérlek, nézz egy kicsit magadba, normális lelkiállapotú egyén nem viccelődik leukémiával. Fogalmam sincs, miért van benned ilyen mértékű rosszindulat és gyűlölet, miért vagy az önkritikának teljes hiányában, nem is az én tisztem megítélni, vannak erre megfelelő szakemberek. Kérlek, a saját érdekedben keress fel egyet.
2021. máj. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 A kérdező kommentje:

Szerintem sem normális ez a csaj, aki ezeket a szidalmazásokat írta sok-sok hozzászóláson keresztül. Én is ajánlottam már neki pszichiátert, erre kitalálta, hogy én vagyok a Dóri.

Betegesnek tartom, akiben ilyen mértékű rosszindulat van, ráadásul így nyilvánítja ki.

2021. máj. 28. 06:48
 47/52 anonim ***** válasza:
45%
Én nem védem azt aki bántja de speckó nálam is párszor kiverte a biztositékot ez az okosszépség a stílusával így érthető valahol hogy ilyen szintű negatívumságot kap. És sok embert zaklatott is amit olvastam is így szerintem ha orvosi segítségről van szó neki se ártana. Vannak emberek akiket megbolondít a figyelem.
2021. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
58%
Te nem véded, aki bántja, te bántod legjobban. És nem, egyáltalán nem érthető, hogy ilyen mértékű negativitást kap, mert mindegy, hogy te mit gondolsz róla, senki nem érdemli ezt. Még te sem, mint látod. Te vagy az, aki zaklatod, rágalmazod, nyilvánosan megalázod, néhol már fenyegetésbe torkollva. Ezért is kérdeztem, hogy milyen jogon kritizálod őt éppen te? Ha úgy érzed, Dóri túllőtt a célon, te nem lőttél túl sokszorosan? Arról már nem is beszélve, hogy megszállottan követed minden lépését, csak, hogy fröcsöghess. Gondolom, bár elnézést, ha tévedek, de te írtad ki róla az azóta már törölt kérdéseket is. Én nem szeretnélek téged meggyőzni, nem hiszem, hogy szakmai segítség nélkül észreveszed, mennyire problémás, amit csinálsz, de legalább egy dolgot érts meg. Ezzel elérted azt, hogy még az is Dóri mellé állt, aki egyáltalán nem kedvelte, mert ha te képviseled a másik oldal álláspontját, azzal senki nem fog egyetérteni. Ilyen szintű bántalmazás ellen, amit művelsz, minden jóérzésű ember kiáll.
2021. máj. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
41%
48-as Szerintem te össze tévesztesz engem valakivel, vagy neked van téveszméd hogy mindent megszálottan kensz erre arra a személyre, sok utálója van ez tény, én sose írtam ki róla kérdést hiszed vagy sem, mert van jobb dolgom is, pedig engem is személy szerint zaklatott,trollkodott, amin jót is nevettem hogy hajnalba erre kinek van ideje, nem fogok hazudni jót röhögtem a komenteken,meg akik kérdést írtak ki róla ugyanis úgy gondolom megérdemelte, miután rendes hadjáratott indított mindenki után aki nem istenítte őt. Plusz ha én lettem volna a kérdések kiírója most írni se tudnék ide neked hiszen letiltottak volna, szóval érdekes egy gondolat meneted van. Én nem kedvelem sok koment át ment egy határon úgy gondolom volt ami még ovodás szinten vicces volt, volt ami durvább stílusu volt, kb 40 valamenyi ezer követője van abból bizonyos százalék csak kóveti hogy figyelje az nem csak 1% ból áll márpedig sok troll van, én ezen az oldalon össz visz amiben megkérdeztem privátba egy másik embertöl hogy miért fenyegeti őt rendörséggel. Orvosi segítséget kérni nem ciki márpedig ő szidalmaz, megaláz, hadjáratot indít. És engem ne vádolgass bizonyitékok nélkül, sejteni gondolni nem elég.
2021. máj. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 A kérdező kommentje:
Attól, hogy valakinek törlik a kérdését, nem lesz tiltva.
2021. máj. 28. 21:39
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!