Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért tűnnek el mindig az...

Miért tűnnek el mindig az okosszepseg-gel kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés
2021. jan. 11. 17:11
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:
Sajnos hiába irigylitek, hiába ilyen a stílusa, de mégis jól keres azzal, ami a hobbija.
2021. ápr. 27. 10:56
 32/52 anonim ***** válasza:
34%
Persze, biztos sz*rrá keresi magát azzal a pár rutinosával! Se! :D Bár van, akinek a 60ezer is sok pénz, nézőpont kérdése.
2021. máj. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
37%
Dóri az a borsónyi menyiség szigurúan nem vonatkozik rád a fényvédő menyisség hasznàlata mivel valóban a borsónyi vagy a diónyi mennyiség az orrodra elég csak. XD
2021. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
68%
Látom korlátozta a hosszászólókat. Vagy csak engem... úgy nyomatja az lrp pr ajándékokat, hogy már ki se írja, hogy alkohol van benne. Az azért nem semmi, főleg ahogy indított. Se alkohol se parfüm most meg azzal van tele az oldal. Elég olcsó, hogy a pr ajándékokért képes eladni magát.
2021. máj. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
57%

Ezt én is néztem már, hogy miért van kiírva minden posztja alá, hogy a Hozzászólások korlátozva vannak? ez mit jelent? Manuálisan töröl neki nem tetsző kommenteket, vagy valami keresőszavas automatika ez?

Mondjuk ez azért sokat elmond valóban, hogy ráállt erre... Ennyire nem bírja a negatív kritikát? Vagy ócsárolják, vagy miért lehet ez?


LRP-t meg jóideje nyomatja (nem értem, miért pont azt, nagy része szemét), levehetné végre a "fizetett pozitív vélemény nincs" bemutatkozó szövegét, mert de bizony, van.


A bicska nyílt a zsebemben ezt a paraszt, kioktató fényvédős postját látva, nem is olvastam végig, gondoltam mond valami újat/értelmeset, de kezd kifújni. Igen, a csapból is ez folyik, hogy pacsáld a fényvédőt, de mindenki maga dönti el, hogy borsónyit vagy almányit használ-e, haladjunk.

2021. máj. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim válasza:
72%

okosszepseg stílusa biztos nem a legmegfelelőbb, sőt otromba, de az mennyire van rendben, hogy olyan dolgokat jelölsz meg problémának, amelyekhez csupán te nem értesz? :D


Nem védek senkit, de az Instagramon bármelyik oldal tulajdonosa be tudja állítani, hogy egyedül azok az emberek tudjanak kommentet írni vagy üzenetet, akik követői is az adott oldalnak. Ezek szerint Te nem is követed, csak problémázol az interneten, ez tipikus mentalitás, sutyiban nézegetni, és problémázni :D


A fényvédő használatáról írt utolsó mondatod alapján pedig rendesen bemutatkoztál, gondolom amikor az orvos felírja, hogy 3 tabletta/nap, akkor neked az lehet 1, de 6 tabletta is, hisz ugyanaz, nem? a fényvédős termékeknél megvan, hogy milyen használatnál tudnak olyan védelmet nyújtani, amilyen rá is van írva.


Bután kritizálsz másokat sajnos, vedd magadra nyugodtan.


Kritizálni lehet, de megfelelő indok hol van? Pont az ilyenek miatt, mint te állítják be sokan ezt a funkciót az oldalukon, mert odamentek problémázni ilyen tudással a fejetekben, hogy hadd döntsétek már el ti, hogy mennyi fényvédőt kentek :D


okosszepseg helyében már rég kiírtam volna, hogy AKKOR ÉGJETEK SZÉT :D


Elhiheted, hogy abban az esetben, ha pénzt kapna egy posztért, azt meg kellene jelölni.. ehhez sem értesz, milyen kár. Tanulj még, mert nem értesz az élethez.

2021. máj. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
72%

Figyu, én kenem magamra a megfelelő mennyiséget, legalábbis törekszem rá.


Te pedig méltó követője lehetsz Dórinak, a stilód pontosan passzol :) Ki vagy te, hogy megszabd bárkinek, hogy azért, mert nem keni magára a megfelelő mennyiségű fényvédőt, az buta, tanulatlan, és egyebek, amikkel te itt illetsz engem? És mindenki mást is, gondolom, aki mondjuk elszív egy szál cigarettát. Megiszik egy pohár sört. Nem mozog eleget. Kihagyott egy évet a rendszeres rákszűrésben. Nem jár minden évben fogászati felülvizsgálatra. Mammográfiára. Túl sok húst eszik. Túl sok szonhidrátot eszik. Cukrot eszik. Nem cukrot eszik, rákkeltő édesítőszert eszik. Beoltatta magát. Nem oltatta be magát. Bevesz fájdalomcsillapítót, ha fáj a feje. Nem vesz be. Sorolhatnám, ugye.


Mindenki úgy él, ahogy akar, Kedves 36-os. Én felteszem a fényvédőt, de szerintem nem barom és nem KAREN az, aki nem. Téged mit zavar? Fáj valami? Bántottak gyerekkorodban? Hm?


Egyébként nem kéne osztani, hanem meg kéne tanulni olvasni, és szöveget értelmezni: "...fényvédős postját látva, nem is olvastam végig, gondoltam mond valami újat/értelmeset, de kezd kifújni. Igen, a csapból is ez folyik, hogy pacsáld a fényvédőt...." ---> neked ez mit mond el, Kedves? Én azt írtam, hogy borsónyit kell feltenni? CSAPBÓL IS EZ FOLYIK = mindenhol olvasni, magán a termékeken is, ahogy elmondtad (legalábbis jobb esetben, mert azért ne általánosítsunk), hogy mennyit kell feltenni = "pacsáld a fényvédőt". Elnézést, ha a kifinomult ízlésednek nem megfelelő kifejezést használtam, a pacsáld szó számomra azt jelenti, hogy bőven felteszed, de kérlek javíts ki, pronyókám :) Tanulj te is, mielőtt fröcsögsz.


Ps: ha nem tetszik, amit az LRP-s hozzáállásáról írtam, akkor az előttem lévő választ nézd meg. Az az igazán tré, hogy pakolja ki, mert #prajandek, de tele van mindenféle olyan összetevővel, ami ugye szerinte tiltólistás. Bort iszik és vizet prédikál, tahó stílusban. Te meg nem vagy sokkal különb.


Szép estét!

2021. máj. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim válasza:
71%

Legutoljára az új ampullákat jellemezte bővebben azt hiszem, mint lrp terméket, abban sem alkohol, sem parfüm, sem kiskert, konkrétan hibátlan összetétel, és ha jól kinyitod a szemed, még bele is írta a posztba, hogy az adott termékcsalád szérumával nem ért egyet abszolút, de végre az ampullák jók lettek.


Gondolom ezt sem vetted észre, mert nem látsz a szemellenzőtől? :D


Az új lrp fényvédőben sem problémás alkohol, sem kiskert, csak parfüm, de még nem írt a terméket illetően konkrétan semmit, csak azt, hogy majd fog róla írni.


Ha kicsit logikusan gondolkozol, írt már a nem igazán jó hámlasztóról is az Effaclar termékcsaládból és a C-vitaminjukról is, és odaírta, hogy hát ez neki nem fér bele sajnos, de biztos ez is elkerülte a figyelmed, mert csak a problémákat keresed :D


Szép estét Neked is!

2021. máj. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
26%
Jaj Dóri kedves szerintem ne eröltesd ezeket a maszkos selfiket, mert nagyon csúnya vagy és ijesztő. A csöpp kis ajkaid pedig hiába tolod ki se lesz nagyobb, max egy kacsára fogsz hasonlítani xD félre értetted mi nem a szem alatti részeden vagyunk kiadkadva hanem kancsal vagy, és ahoz képest menyire értesz a bőrápoláshoz tiszta mitesszer az arcod. :(
2021. máj. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:

Neked a tág pórus mióta mitesszer? Egyébként a pórusok mérete részben genetikai adottság.

Még mindig nem a Dóri vagyok egyébként, nem tudom ez miért ilyen hihetetlen. Nem is ilyen stílusban ír. Hogyan tudnám bizonyítani? Én dietetikus vagyok és Székesfehérváron élek.

2021. máj. 27. 10:56
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!