Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért tűnnek el mindig az...

Miért tűnnek el mindig az okosszepseg-gel kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés
2021. jan. 11. 17:11
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
65%

Az egy dolog, hogy azt tilt le az instaoldalán, akit csak akar. A gyakorikerdesek viszont nem az övé.

Ezért kár volt rinyaposztot csinálnia instagramon. Ha viszont tiltja a kritikus kommenteket instán, akkor meg ne csodálkozzon,ha más oldal(ak)on összegyűlnek az utálói...

Ha lenne egy kis esze, leszarná és fel sem nézne ide. De mivel nincs, ezért ezzel hergeli magát...mondjuk továbbra sem értem, milyen alapon osztogat bőrápolási tanácsokat jó pénzért mindenféle komolyabb bőrdiagnosztika nélkül pár fotó alapján (nem érdekel hogy egyetemre jár: nem orvos és nem kozmetikus, nem dolgozott a szépségiparban sem-mondjuk jobb is). Kémiát tanul meg anyagismeretet? Ettől kellene hanyatt esni?

2021. febr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
29%

Szia kaméleon szemű phiszopata!

Te ajanlgatod és klinikai szakphiszologust kővetsz?meg lelked rajta?ez jó ha felismered h beteg vagy,és kezelésre szorulsz.

Igen ha egy éve tevékenykedsz akkor összeszedheted magad,de mivel kabzsi vagy,de már utalod a sok hazugságaidat.

Azért vagy idegbeteg piezó,ami kiül a pofadra is.

Egyszer mindekit elér a vég a karma visszavag.

Mindenhol kötekszel rosszindulatú vagy.

És még meg sajnáltattod magad instan és mindenkinek küldözgeted h hadjárat van ellened?

Nem vagy szakember!Nem végezted el a sulit!de osztod az észt

Nagyon remélem h az oldalad is zárolni fogják csalás miatt.

Mert át vered az embereket,aki ezt szóvá teszi,az ellen is hadjaratott indítasz fenyegeted stb..

A csalás bűncselekmény csak tudd.

Aludj jól

2021. febr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:

Legalább tudd már leírni a pszichológus/pszichopata szavakat :D

De szerintem az szorul kezelésre, aki ilyeneket irogat, kicsit beteges :|

Ez a baj Magyarországon, hogy a mentális egészség senkit sem érdekel, sőt, szégyen foglalkozni vele, lásd pszichológushoz járni, vagy akárcsak ilyen oldalakat követni. Teszem azt, ha valaki pszichológushoz jár, akkor már nem is teljes értékű ember és ne osztogasson tanácsokat? Hol húzzuk meg a határt, hogy ki a "normális" és ki nem?


A testi adottsági alapján (lásd arcberendezés) pedig mennyire beteges megítélni valakit? Nem mintha betegesen ronda lenne vagy valami (így sincs jogunk elítélni senkit), csak lehet mibe belekötni.


"Mindenhol kötekszel rosszindulatú vagy." Mert a te hozzászólásod színtiszta jóindulat :D


Én sem bírom Dóra stílusát, de úgy érzem valamit letett az asztalra, sokaknak segített a bőrápolásban. Teszi mindezt úgy, hogy nem is tanulta, csak önszorgalomból beleásta magát a dolgokba (és ingyen). Nem bírom a posztjait, de a táblázatai közül egy-kettő le van mentve, mert hasznos infók vannak benne. A fotelhuszárok nem gazdagították a tudásomat.

2021. febr. 19. 23:39
 14/52 anonim ***** válasza:
35%

13-as

Nem bírod?de véded nem ingyen csinálja, épen ez a probléma.

Nem szakember,és úgy osztja az észt amiért pénzt is kér!ha itt Magyarországon kér pénzt, itt kell adóznia nem otthon.

Milyen Magyarok?

Te nem az vagy?

Szidod a néped?

Igenis phiszopat,beteg ember.

A facebookon minden oldalon kötekszik,aki nem ért vele egyet.

Az arc berendezese meg azért is került előtérbe,mert ő ugyan ezt csinálja másokkal.

Nem egy embert kiosztott a saját oldalán.

Nem bűn követni phiszologust követni,de legalább ö kiírja h nem szakember csak segít a posztjaival.

A Dórika ezt miért nem vállalja fel?

Azzal támasztom alá,h nem egy kirohanása fenyegetése volt már,mások felé!

Nem vagyok szakember,de nem is húzgálom le az embereket,mert utána nézek valaminek és a magamévá teszem a tudast.Úgy hirdettem mintha,szakember lennék!!

Legfőképpen nem csalok ki pénzt senkitől sem.

Már elkezdte ezt az oldalt, akkor alázattal csinálna, de nem!természetesen h utána járt,hiszen ezért pénzt kapott.

Ne állítsál már glóriát neki.

Phiszopata lenék?

Csak utánad!

Elég érdekes,hogy egyik szabadal ütöd a másikat.

Kővesd te is klinika phiszologust úgy látom h rád is rád fér.

2021. febr. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
45%
Te vagy Dóri? "Nem mintha betegesen ronda lenne" "Letett valamit az asztalra" kemény vagy hogy magadról ilyeneket írsz megnyugtatlak hogy de sajnos betegesen vagy csúnya és bolond is és nem szégyen pszichologushoz járni de te aki igazán rászorulna a segítségre nem pszichologusra van szükséged hanem elmegyógyintézetre.
2021. febr. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
87%
Én sem szeretem, de szerintem az túlzás, hogy egyesek a külsejét kezdik szidni. Az nagyon suttyó dolog. Az már erősen bullying kategoria. Lehet szidni a munkáját, tudását vagy barmit, de ne legyunk már parasztok.
2021. febr. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
59%

16-os

Nem lehet sajnos csatolni képeket a beszélgetésekről.

Amibe Dórika fikázta a külsőt ,az miatt mert nem azt a terméket használja amit ő megálmodott.

A csoportból is azért ki tenni valakit,h nincs rá pénzem címszóval én csak ezt tudom megvenni ezért kirakni,ezt minek nevezed?

Senki sem foglalkozott addig ezzel mig Dorácska el nem kezdte!!!

De mentsük már fel minden alól!!

Csaló,nem egyenes ember!

Irja ki az oldalára, hogy nem szakember,és tanul még.

Nem ez a szakmája!

Tisztességesen beszéljen a kővetöivel!

Be csak addig nyaljon,míg küldik a pénzt!

Az egeszböl csak ez bántott a külsejére írtak.

Gratulálok

2021. febr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
32%
Ultaszánalmasak és dedósak vagytok ezzel az állandó lepontozgatással...fáj az igazság? Vagy ezért fizetést is kaptok a főnökasszonytól?
2021. febr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
33%

18 Gondolom azért kaptok lepontozást, mert ti sem éppen szépen szofisztikálva írjátok le a negatív véleményeteket, hanem ugyanolyan stílusban mint D. szokta.

Én is utálom amikor magyarozik, ezt nagyon nem kéne, ezzel még egyet is tudnék veletek érteni. De azért másnak a halálát kívánni sem éppen az intelligencia magaslatainak megmutatkozása.. Első kérdés óta várom a választ arra, hogy a többi influenszer mikor lesz kivégezve, mert a legtöbbjének semmilyen sminkesi, bőrgyógyász végzettsége nincsen, hogy mindenféle szirsz*rt reklámozzon.. Skinlattenak is csak kozmetikusi végzettsége van, Messyblondieról pl nem is lehet tudni, hogy van-e valamilyen képzettsége akitől szintén kérhetsz rutint.. D. sem kényszerít vásárlásra, vagy hogy vele kezdjél rutinozni. Őszintén szívesen látnék bizonyítékot a kirohanásaitok okairól. Az ibb.co, kepkezelo.com, vagy a kepkuldes.com-ra fel lehet a screenshootokat tölteni, és ide linkelni, mert addig csak utálkozás amíg nem mutatok vmit..

11 Attól függetlenül, hogy nem az övé a gyakori neki is vannak személyiségjogai, és a gyakorinak is van szabályzata, hogy ha D. kéri akkor töröltethesse a róla szóló kérdéseket. Nem kötelessége eltűrni azt a fajta fröcsögést amit itt egyesek csinálnak. Más lenne a normálisan lenne megfogalmazva a kritikáitok!

2021. febr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
30%

18-as

Eleg érdekes hogy,a Dóriról neked kell bizonyíték kérsz miket irkál kit aláz meg stb..

Hiszen nem híába indúlt ez a komment áradat, vagy csak igen a mi gyülölködesünk a problémád?

Abszolút nem veszem igenybe a szolgáltatásait.

Nem is fogom!ne szavakat emelj ki a szövegből ha nem a lényeget érds meg,ha megy!

Belement Dórika is ugyan úgy a halálba, a megalázásba,a fenyegetőzésben a zaklatásban!!

Ha ezt mind sofisztikáltan írjuk le,akkor is bele kötnél.

Olyan indulatokat vált ki az emberekböl többségéből természetesen h ne csodalkoz ha már ezt írják és igy írják le.

Érdekes h amit ő közöl és ö mond azt nem íród hogy milyen taj pa..t mert az más.

Azok vannak megtalálva, akik,ek vannak szállva, nulla tudás nelkül,a netről leszedve,ö igen időközben ragadt rá egymás 1-ev alatt Reaspec!!!úgy higy egy éve húzza a népet népért kit a Magyarokat akiket mindig szid!!hogy is van ez?

Nem érdekel más ne tereld el a lényegét.

Hogy egy idegileg roncs és hulladék ember ez a Szabó Dóra!!

Mindenkit egyszer utolér a vég!!aludj jól Dórika

Ja és az egy év alatt összetarhált pénzed,a szemmütetedre fordítottam volna!!ha már lopsz és iphone telod stb..van.

És a kővetöidet kéred h posztokat szedjenek le és küldjék el,te majd kiválasztód melyik a jó.

Vicces egy nyomi vagy..fel arcú!!vagy egy szem gyermek!!

Sofisztikaltan vagy anélkül is egy nyomi vagy!És orvosi esett.

2021. febr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!