Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért tűnnek el mindig az...

Miért tűnnek el mindig az okosszepseg-gel kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés
2021. jan. 11. 17:11
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
49%

18-as voltam.


19-es: senkit nem k@rváztam, meg küldtem el az anyjába, a halálát meg főleg nem kívánom, úgyhogy nyugodj le szépen...nem is tettem megjegyzést a külsejére, egyébként meg le.arom, hogy néz ki. A 11-est választ írtam én, a tiltással kapcsolatban. Nyugodtan gyere a youtuberekkel, azokra meg aztán főleg nem hallgatok ha bőrápolás a téma.

Egy ideje figyelemmel követem ezt a cirkuszt és valóban kritikán aluli a csaj stílusa. + rengeteg dolog megkérdőjelezhető azzal kapcsolatban, amit mond.


Tudod baromi érdekes hogy anno mikor azt a kérdést írta ki valaki hogy ,,hogyan zajlik egy konzultáció" vele, arra se érkezett egy érdemi válasz sem.

Ja ennyire nincs vendég, vagy mi van? Ezek után vicces, hogy még ti kértek bizonyítékokat a kirohanásaink okairól.


Egy ideje egyébként egy hangyányit finomodott a stílusa a rajongóival szemben. Egy fél hangyányit...


Ja és nyugodtan jöhetsz a személyiségi jogaival, akkor elárulom neked hogy a napokban volt szó arról is az instán, hohy ha pl. valamelyik ismert ember kap privátban egy rosszindulatú kommentet, akkor azt meg-e oszthatja nyilvánosan. Elég megosztóak voltak a vélemények...és szerintem az is gusztustalan ha valaki ezeket a privát üzeneteket osztja meg...az nem sérti a másik fel személyiségjogait? Olyan nincs, hogy egyoldalú szólásszabadság, csak mondom...



20-as te meg valamit baromira benéztél, arra értettem hogy komment helyett Dórika rajongói csak lepontozni járnak ide...szerintem elírtad a számot és 19-esnek szerettél volna üzenni...de azért ne kapj agyvérzést, annyit nem ér a dolog...

2021. febr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:

Remélem az érthető, hogy attól, hogy nem beszélek úgy egy másik emberi lényről, mint te/ti, még nem vagyok a talpnyalója.

Kiráz a hideg a stílusától, de tanultam tőle. Ha mást nem, akkor összefoglalt táblázatba bizonyos dolgokat, amiket sok helyről kellett (volna) összeolvasnom. Én ezt a tudást ingyen kaptam meg. Nekem ennyi elég volt, mert már évek alatt tudatosan építettem fel az arcápolási rutinomat. Aki ezt fel akarja gyorsítani, az kért tőle rutint és fizetett a segítségért. Erről ott adózik, ahova a vállalkozása be van jelentve. Ha én egy amerikai vállalkozón keresztül kérek online tanácsot, akkor erről Amerikában fognak adózni. Ha tetszik neked, ha nem :D


Sajnos nincs szabályozva ez a tevékenység törvény által, de attól még amit csinál, az legális. Ez a csaj sem szakember, de nem is állítja, hogy az! Akkor lenne törvénybe ütköző, ha pl. bőrgyógyásznak adná ki magát. Az meg más kérdés, hogy sokan megfogadták a tanácsait és szebb lett a bőrük, részben innen a népszerűsége.

Nem csalt ki pénzt senkitől, hiszen mindenki tudta, hogy mit vesz. Az lenne csalás, ha a fizetség után nem nyújtana semmilyen szolgáltatást és eltűnne.


A pszichológust, pszichopatát még mindig így kell leírni <-----. Nem állítottam, hogy pszichopata vagy, csak azt írtam, hogy lehet, hogy valamilyen kezelésre szorulsz, ha ilyeneket írsz számodra idegen emberekről.


Remélem sok kérdésre sikerült válaszolnom.

2021. febr. 24. 17:28
 23/52 anonim válasza:
27%
A stílusa retorikailag értékelhetetlen. A tudása viszont verhetetlen. Ha megnéztek néhány igazán neves külföldi skincare tanácsadót, gyakorlatilag ugyanazt mondják, amit okosszépség. Ha valaki nem ért vele egyet, szíve joga, de akkor vegye a fáradságot, és ássa bele magát mélyen a különböző hatóanyagok kémiai és biológiai hatásaiba. Én sem mindenben és feltétel nélkül értek vele egyet, de az időmet nem arra szánom, hogy őt szidalmazzam, hanem arra, hogy minden létező kutatást és tanulmányt elolvassak többféle és hiteles oldalról, hogy kialakítsam a saját nézőpontomat a témában. Teszem hozzá, a vegyészet nem egy egyszerű tudomány, eléggé fel kell kötni a gatyót, ha az ember egy olyan saját véleményt akar kialakítani, aminek valós alapjai és bőre számára tényleg jó kimenetele van. Visszatérve a stílusára. Baj van a toronyban? Nyilván. De őszintén: Melyikünk normális? Ő legalább értéket ad mellette.
2021. febr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
54%

Ne agódj Dóra tudjuk hogy te vagy az.

Nos az hogy ő értéket adott volna erős tulzás , ugyanis ahogy elmondtad màr beelőzték a külföldi skincare tartalmat gyártó emberek így már könnyű okosnak lenni, plusz a tanulást is hol végzi hol nem, ha ő feltaláló lenne akkor adott volna értéket Szent Györgyi Albert adott tudást és értéket a világnak nem ez a beképzelt ki ha én nem csitri.

Nos Dóra itt aki kezelésre szorul bàrmiben is az te vagy de durván, és aki kicsit durvàbban mondta el rólad a véleményét hiába rossz hallgatnod de masszívan megérdemled, ahogy az elfogult védenceid védenék hogy jaj nem "nyálas" a stílusod, szimplán nem vagy beszámítható tapló vagy, szóval akkor akik le éjjeli pillangóztak és szidtak orrba szájba csak nem fogalmaztak nyálasan jól esik mi? Úgy bánj másokkal ahogy azt akarod hogy veled is bánjanak megérdemled!

2021. febr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
#8 milyen poszt volt ez és hol?
2021. febr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
62%

Akkora értéket ad, hogy a követői 3%-a like-olja általában. Ez mindent is elmond.

Az emberek szeretik a cirkuszt, na azt nála megkapják, van kin röhögni.

2021. márc. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim válasza:
81%
23-as vagyok. Nem Dóra vagyok. A stílusától nekem is a hideg futkos a hátamon. Huszonévesen úgy tesz helyre mindenkit, mintha... nem is tudom, mit írja a mintha után, ugyanis ezt a stílust egyáltalán senki nem engedhetné meg magának. És az is igaz, hogy a tanulmányainak nem sok köze van ahhoz, amit csinál. De itt jön a de. Nagy energiával ugyan, de el tudom különíteni a stílusát attól, amit mond. Oké, nem ő találta fel, elmondták már előtte valódi szaktekintélyek. Viszont a magyarok többsége nemigen tanulmányoz külföldi szakirodalmat, főleg tudományos kutatásokat nem, főleg kémiát nem. Ő ezt megteszi, és elhozza nekünk. Ez igenis érték. Amit mond, az kevés kivételtől (túlkapásoktól és félreértelmezett vagy a saját szájíze szerint átírt dolgoktól) eltekintve rendben van. Nagyon jó alapokat ad azoknak, akik eddig azt hitték, hogy a bőrápolás az a tévéreklámos szemét kencékben merül ki. Az is értékelendő, hogy mennyi időt és energiát fektet ebbe. És az is, hogy amit képvisel, az valóban segíthet az embereknek. A másik oldala viszont ennek az egésznek az, hogy valós végzettség és az emberek iránti alázat nélkül ez csupán kuruzslás. De még mindig jobb, mintha színes gömbökből olvasna ki életvezetési tanácsokat. Ha röviden akarnám összefoglalni, az a baj vele, hogy a tudása rendben van és hasznos, de mentálisan nagyon nem oké a lány.
2021. márc. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
81%

Valóban, biztos sok ideje és energiája elmegy erre, ezért kár, hogy a stílusa olyan, amilyen.

Ha valaki tanulni akar, akkor ezerszer inkább a skinsmartos Juditot ajánlom, hogy kövesse (blog, youtube).

2021. márc. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
18%
Jajj Dóra fejezd már be ezt a "rutinka"szót mert k*rva idegesitő vagy, és még mindig csúnya, hiába vernyákolsz hogy csak segíteni akartál abban a posztodban, senki nem kíváncsi egy szemilyiségzavaros kancsal csúf cigàny mentalitásu embere. Az meg hogy mások tudását eladod mintha az a tiéd lenne, csak mert nem vagy lusta és leforditod attól még mindig nem a tiéd akik itt meg máshol is kiosztottak téged, azok jól tették és sokat elmond rólad hogy 37 ezres vagy menyi követöböl van 15 hozzászólásod fáj az igazság mi dóra? Problémás más tudásàval kérkedö csúnya rosszindulatú kobold maradsz, hiába pontoztok le nyugi lehet van max egy csövi kis 300 tàborod aki issza a szavaid, mert naívak és anyival nem tisztelik meg maguk, hogy egy beszàmítható emberel rutinozanak no meg szakemberel, de azok akik röhögnek rajtad ott lesznek és figyelnek majd téged mert kell egy bohóc mindig is, az meg hogy ilyen kevés kép van rólad te teszel szívességet, ilyen arcom lenne mint neked én se büszkélkednék vele kenhetsz arra 100 ezres kence ficét se leszel szebb egy csöppel sem! Ja ha anyira értéket adna akkor ingyen "segítene" rutinoztatná a rajongóit önzetlen kedvességből és "értékből" az érték szó nem ilyen emberektől kezdödik gettóba elmegyógyba vannak ilyen emberek.
2021. márc. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
100%
Hehh hát ez a kérdés sem húzta sokáig fröcsögés nélkül. :D
2021. ápr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!