Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért tűnnek el mindig az...

Miért tűnnek el mindig az okosszepseg-gel kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés
2021. jan. 11. 17:11
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
83%
Mert törölteti a kèrdèseket.
2021. jan. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
De ezt hogy teheti meg egyáltalán? Mármint az oldal miért engedi töröltetni?
2021. jan. 12. 17:57
 3/52 anonim ***** válasza:
75%
Az adminnak kell üzenetet írni a törlès miatt. Mi alapjàn törölnek valamit azt nem tudom. En inkabb a hoxat hasznàlom .
2021. jan. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
65%
Azért törlik mert az első róla szóló kérdés átment alpáriba, és gyűlölködőbe..
2021. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim válasza:
100%
És azóta törölnek mindent ami róla szól vagy csak ha negatív azt cenzurázzák?
2021. jan. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
67%
Igen azóta törölnek majdnem mindent, egy kérdés túl élte törlést, de ott is ment az adok-kapok, viszont ott a kérdező is kérte, hogy ne ott egyék egymást a két tábor.. Nagyon durva volt az első kérdés vége, nem is lehet csodálkozni, hogy azóta inkább mindent törölnek. Személyeskedés, utálkozás, fröcsögés, végül Dóri is kommentelt de az valószínűleg inkább olaj volt tűzre, mivel ő se egy egyszerű esett.. Gondolom ha csak valaki simán negatívat írna az nem lenne gond, de az a túlzott személyeskedés ami ott ment az nagyon átesett a ló túloldalára..
2021. jan. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim válasza:
57%

Persze, hogy törölteti, mert szégyelli szegény milyen okos.

Mindig azt mondogatta ő aztán milyen elfoglalt ember, nem ér rá egyesével válaszolgatni mindenkinek minden szirszarra, de gyakorikérdésekre szorgalmasan felnézeget. :)))

2021. febr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
49%

13-as hallod röhögö görcsöt kaptam a posztjátol most köszi hogy szoltál xD mondom hogy pszichiátriai eset ez a kislány.

Amugy hány éves?

2021. febr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
54%
Én nem sajnálom egy percig sem,az más amikor ő basztat másokat? De amikor őt akkor meg hirtelen mindenki sajnálja Doríkánkat, amugy olvastam a posztot mintha valami skrizofén agybajos írta volna "idegenek" meg nem jol megírt mondatok te jó isten, ez hol tanul?
2021. febr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
27%
Majd megvigasztalják az amatör védő ügyvédei azis is igaz hogy k*rva ronda meg hogy bolond egy aberrált liberális p*csa! Ja és néztem kiket követ pszichologiai oldakat meg ilyeneket hát oda való is! Ha rajtam mulna agykurkászhoz küldeném meg plasztikai sebészetre hogy a felemás arcát helyre tegyék genetikai hulladék remélem olvasod Dóra! Követhetsz hatvan ilyen pozitív oldalt bolond maradsz amíg élsz.
2021. febr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!