Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajam van, és nem...

Göndör hajam van, és nem fésülködök. Vagyis, havonta egyszer, vagy úgy 3hetente. Ez így most furcsán hangzik, de ha kifésülöm nem göndörödik. Vagy nem olyan szépen. Van még ezzel valaki így?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 20:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

23.17:

Hm,ez a törcsiset kipróbálom én is.Mindig az van hogy kiülök napra,vagy valami,és akkor szépen megszárad.Ha elfekszem,áááá:D

De most törölközővel kipróbálom.


Egyébként abban lehet valami,hogy őő,nekem szőkítve van a hajam,és míg mielőtt elkezdtem volna festetni,sokkal göndörebb volt.Olyan igazi csigás,loknis.Mostmár másabb.Hogy ebben van valami,hogy a festék ennyire elizéli?nem tudom megfogalmazni,csak tök durva..

Jah meg még valakinek valami sampon,balzsam,hajápoló amitől igazán gyönyörű lesz?

Kösziiiii :)

2010. júl. 19. 00:04
 12/12 kicsilány 53 válasza:
En is pont igy vagyok vele :) nem szoktam kifesulni mert akkor nagyon csunya es nem lesz loknis.
2014. szept. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!