Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajam van, és nem...

Göndör hajam van, és nem fésülködök. Vagyis, havonta egyszer, vagy úgy 3hetente. Ez így most furcsán hangzik, de ha kifésülöm nem göndörödik. Vagy nem olyan szépen. Van még ezzel valaki így?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem göndör van és minden hajmosásnál kifésülöm! Utána ha nem szárítom, elég csigásan göndörödik:)
2010. júl. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De irigyellek basszus:D

Nekem nem olyan igazi..szörnyű..

Köszi amúgy (:

2010. júl. 17. 20:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is max 3-4 hetente szoktam fésülni,különben nem olyan
2010. júl. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most én nem értem... Addig oké,hogy persze a hullámos haj úgy szép ha nincs kifésülve.Ez tényleg így van.De ha hajat mosol akkor se fésülöd ki?Vagy 3-4 hetente mosol csak hajat!?
2010. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem hullámos a hajam és én sem fésülöm mert akkor nagyon rosszul néz ki... És ha kimosom akkor sem :D
2010. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem,kb 2 naponta mosok hajat,mert már a második napra elfekszem,és a töve zsírosodni kezd.Hajmosáskor sem fésülöm ki..tudom durva,de akkor ezek szerint nem csak én vagyok így ezzel.Mert ha hajmosáskor kifésülöm,utánna max hullámos lesz.Amúgy meg szép,loknis.

Ééééérted:D

2010. júl. 17. 22:29
 7/12 anonim ***** válasza:
Hugom se szokta. Ütném is, akkor oroszlán feje van, de amúgy nagyon szép.
2010. júl. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia. Én is göndör vagyok. Hajmosás előtt szoktam kifésülni mindig. Hajat mosok, ráteszek hajhabot, az begöndöríti még jobban és tartósabb is lesz. Utána kimegyek az udvarra és hagyom megszáradni. Ennyi a trükkje, hisz hajmosáskor úgyis összekócolod. Amúgy nem rossz annyi idő után kibontani? :O

Nekem hetente egyszer is nehéz...

2010. júl. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is loknis hajam van. Én úgy szoktam h megmosom, és még a kádban vagyok a balzsammal és fésűvel kifésülöm aztán amíg megfürdök rajta van a hajamon majd utána lemosom. Aztán betekerem törcsibe és elalszom vele. Így mivel nem a szél szárította és ápoltam tök jó loknis lesz, nem az a seprű. Nem úgy néz ki mintha ki lenne száradva az egész. Nekem ez vált be.
2010. júl. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

22.59:

Dehogynem rossz:D De úgy vagyok vele hogy kibírom.Meg van egy hajfésülési technikám,amivel kevésbé húzza a fésű:D

Én is hajmosás előtt fésülöm ki,aztán sampon,balzsam.Hajhabot próbáltam már,de akkor szép meg minden,de utánna olyan zsíros,h huh.Most a Gliss kurnak vált be,a töredezettség elleni spray.Nahm,nekem attól szépen göndörödik.Meg zselé.:)

2010. júl. 19. 00:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!