Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudnatok segiteni nekem Egy...

Tudnatok segiteni nekem Egy itthoni web server kesziteseben? Sosem csinaltam ezelott. Nem tudom, hogy hol kezdjem el. Olvasgattam forumokon, hogy kell valami dynamic DNS meg static IP csak nem tudom hogy hol kell ezeket megcsinalni.

Figyelt kérdés
Ha lehet ne apache serverrol irjatok hanem valami Microsoftos cuccrol, mert a weboldal amit szeretnek hogy fusson rajta MVC2-ben keszitem. Elore is koszi.

2012. okt. 13. 12:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Bármi jó szervernek akár, csak nem mindegy mire.

Vazeratti-nak igaza van, ha komolyan akarod, akkor érdemes erre kihegyezni a gépet. (Mondjuk az 500-as HDD remélem kapásból 2 db minimum raidbe kötve, tükrözve.)


Na meg ha tényleg komolyan akarod, akkor már be is vihetnéd mondjuk egy szerverközpontba a gépet.

Illetve akár fizethetsz is valakinek, hogy konfigolja be!

Láttam elég vicces beállításokat már. Egy bénán megcsinált szervert másodpercek alatt lehet ismert exploitokkal törni akár.

2012. okt. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Backup: pl bizonyos időközönkénti adatmentés

Support: támogatás. Feljön egy hibaüzenet, amit még életedben nem láttál és miatta az oldalad nem elérhető. Ha kapsz támogatást, akkor nem neked kell találgatni, hogy mi a megoldás, hanem jó eséllyel a támogatást nyújtó már találkozott vele és tudja, hogy hova kell nyúlni a megoldásért.

2012. okt. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
27%

Egy normális szerver gép WebTárhelynek? hmm

Op rendszer: Linux (Minden féle képen linux!)

RAM :kb 12-13

Videókártya : Mi a fenének kell vidkártya? o.O

Mag: : kb 10-11


A gép ára kb 500-600.000 Ft (De célszerü Amerikából vagy Németországból hozatni Euróért) Bár a német szervergépek nem megbízhatóak.

Ha Amerikábol akarod akkor + Kerozin ára, mert repcsivel hozzák vagyis kb 700.000 Ft eddig

+ egy normális szolgáltató (Telenor/T-online) + 30.000 Ft/hó

+ villanyszámla: kb 70.000 Ft.

egyszeri 1.000.000 Ft + havi kb 150.000 Fentartás 0 Ft bevétel Biztosan akarod?

2012. okt. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

1 verzió.

Otthonról: Hobby, tök jó "játék". Sok okosság rád ragad, és nem is kerül sokba. Én 2005 őta hostolom magamat itthonról:( [link]


2. verzió.

Komoly dolog /szolgáltatás/ google reklám, bevétel.

Drága technika, komoly sávszélesség, magas rezsi. Szavaidból ítélve..... fizetett szakember.

És, egy leszel a sok közül, aki küzd a piacon. /hacsak nem valami "fészbúk" féle bontakozik éppen/

2012. nov. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Backup=biztonsági mentés

Support=támogatás (segítségkérés)

2016. aug. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!