Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudnatok segiteni nekem Egy...

Tudnatok segiteni nekem Egy itthoni web server kesziteseben? Sosem csinaltam ezelott. Nem tudom, hogy hol kezdjem el. Olvasgattam forumokon, hogy kell valami dynamic DNS meg static IP csak nem tudom hogy hol kell ezeket megcsinalni.

Figyelt kérdés
Ha lehet ne apache serverrol irjatok hanem valami Microsoftos cuccrol, mert a weboldal amit szeretnek hogy fusson rajta MVC2-ben keszitem. Elore is koszi.

2012. okt. 13. 12:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kifelé is akarod publikálni a webszervert v. csak gyakorolni kell?
2012. okt. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kifele.
2012. okt. 13. 13:20
 3/15 A kérdező kommentje:
Mar megprobaltam a dyn.org-ot meg hfs-t de emg mindig nem sikerul.
2012. okt. 13. 13:36
 4/15 anonim ***** válasza:
Az anyagiakba belegondoltál? 24 órás üzem, karbantartás, netelérés, áramszámla? Jobban kijön, mint ha bérelsz valahol egy megfelelő szervert?
2012. okt. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen belegondoltam. Nem egy egyszeru weboldalt akork futtatni, hanem kicsit komolyabbat, amiben vannak google reklamok amik megteritik nekem a koltsegeimet plusz meg jovedelmez is idovel.
2012. okt. 13. 13:42
 6/15 anonim ***** válasza:
milyen gyors a neted amire ra akarod kotni ezt gépet?
2012. okt. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
optikai 100mb/s
2012. okt. 13. 13:52
 8/15 anonim ***** válasza:

Akkor egyről beszélünk. Ha komolyan akarod csinálni, akkor ne amatőr módon állj neki, mint a PHP Pistikék, akik megcsinálják a világ legszuperebb weblapját aztán jönnek kérdezősködni, hogy a routeren hogy kell portot nyitni.

Profi weblaphoz profi szerver kell. 99%, hogy otthon nem rendelkezel ilyennel, mert nem két fillér a cucc. És amíg nincs meg rá ez az infrastruktúrád, addig egy bérelt tárhely teljesen megfelelő a céljaidra. Ott van 24 órás üzem, backup, support.

2012. okt. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

és milyen/mennyi proci, mennyi memoria, milyen HDD, milyen hálókártya van ebben a gépben?

elmondjam, hogy mik vannak abban a szerverben amit havi 1000ft-ér tudnál bérelni?

hidd el nem hiába izmosak a szervergépek!

2012. okt. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
4gb Ram, 500 HDD, Intel Dual Core proci, halozati kartyat nem tom. Ez a gep nem lenne jo servernek ? Nem ertetem hogy mi az a backup es a support.
2012. okt. 13. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!