Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit rontottam el az SHP űrlap...

Mit rontottam el az SHP űrlap készítésében?

Figyelt kérdés
Csináltam egy SHP űrlapot mindena datot megadtam , az e-mail címet is , mindent. De miután beillesztettem a kódot a weboldalamra és kitöltöttem próbaként rámentem a SEND-re és nem csinált semmit! Mi lehet a probléma??
2010. dec. 21. 10:17
 1/4 A kérdező kommentje:

VAgyis azt szeretném hogy elküldje az e-mailemre a válaszoakt , de nem kapok semmit és nem is csinál semmit.

Ez a kód:

<table border=0 cellpadding=4 cellspacing=0><form action= [link] method=post><input type=hidden name=urlapkod value=RUKh83PMS2QphlxqLFQF><input type=hidden name=azonosito value=webmestel><tr><td align=right>Stardoll Username:</td><td><input type=text name=n[1]></td></tr><tr><td align=right>E-mail:</td><td><input type=text name=n[2]></td></tr><tr><td align=right>Full name:</td><td><input type=text name=n[3]></td></tr><tr><td align=right>Age:</td><td><select name=n[4]><option value="6-13"> 6-13<br><option value="14-18"> 14-18<br><option value="18-"> 18-<br></select></td></tr><tr><td align=right>Passworld:</td><td><input type=text name=n[5]></td></tr><tr><td align=right>Passworld again:</td><td><input type=text name=n[6]></td></tr><tr><td colspan=2 align=center><input type=submit value="Send!"></td></tr></form></table>

2010. dec. 21. 10:35
 2/4 anonim ***** válasza:
És mi a urlap_feldolgozo.php tartalma?
2010. dec. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valami olyasmi h Thank you the registration!
2010. dec. 22. 17:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Rettenet csúnya egy adatlap.Az = -jelek után illik " - jelet használni
2010. dec. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!