Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hol rontottam el :S:D? (linklent)

Hol rontottam el :S:D? (linklent)

Figyelt kérdés

ha lehet leirnátok hogy tudom megcsinálni hogy ha belép vki akkor a page.html jöjjön be:)? (kezdö vagyok:D)


és gondolom van sok hiba benne ez az elsö nekem :D elöre is thx



link: *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. márc. 22. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
rapid helyett tehetted volna datára , ha szivatás nem jött be mert nem lehet tölteni a korlátozás miatt :)
2010. márc. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mien szivatás.. :D? Free User -> Download
2010. márc. 22. 17:06
 3/6 A kérdező kommentje:
datára akartam először de nemengedte vmi olyasmirt irt hogy jelenleg nemleeht dolgot felrakni.. :)
2010. márc. 22. 17:06
 4/6 A kérdező kommentje:
jah meg ha tudtok oylat ahova feltölthetem és virust is ellenörizsz(nehogy becaphassalak;) ) és nemkel regizni felrakom oda :)
2010. márc. 22. 17:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Először a kérdésedre válaszolok nagy vonalakban:

Csináltál a check.php ben egy feltételes elágazást

amiben ellenőrzöd, hogy van e ilyen jelszó az adattáblában és ha egyenlő akkor igaz és kiiratod, sikeres belejentkezés különben kiiratod, hogy Sikertelen bejelentkezés.

kiiratés helyett írányítsd átt a böngészőt arra az oldalra amelyikre akarod.

header ("Location: page.php");

De ha átirányitásokat raksz bele és a szkript még tart tovább akkor az oldal legelejére vedd fel ezt:

<?php

ob_start();

?>

És jgy csak azután irányit át miután értelmezi az egész szkriptet és nem folyamatosan (hibaüzenetet irhat).

Itt a mysl lekérdezésben is van egy hiba neked :

10. sor $valasz = myql_query($parancs); "S" kimaradt mysql_query


Hibák: az index.php ben csak a belépő ürlap van semi php kód, nem értem miért echoval íratod ki az egészet amikor <?php jelek nélkül nyugotan írhatnád az egészet HTML nyelven. És ha közben jön majd valamikor php script akkor azt <?php és ?> közé teszed majd.

a beviteli mező tipusához is kell egyenlőségjel ami neked nincs: type="text" , type="submit"


Melesleg hiába csinálsz egy ilyen belépés ellenőrzést, mert ez csak akkor múködik, ha a főoldalról akarja valaki megnézni azt az oldalt.

de ha eleve begépeli a cjmsorba, hogy www.oldalad.akarmi.hu/ page.php akkor jelszó nélkül is megnézheti.


továbbá a reg.php ben van egy ilyened:

mysql_sellect_db(vasarolj);

a select az 1 L nem 2

mysql_select_db(vasarolj);


Javaslom olyan szerkesztővel írd a kódot ami szinezi is a különféle dolgokat,igy ha hibás a kód más lesz a szine is.

fekete szövegbe nehezebb megtalálni a hibákat is.


Ez miért van kétszer: $parancs = $parancs = Insert into...


Van olyanod, hogy reg.html

eleve meg sem jelenik semmi mert nem létezik olyan tag, hogy inpunt helyesen input


Nézd át alaposan és tanuljd meg rendesen a HTML-t utána jöhet a PHP rész.

2010. márc. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ide helyesírási szabályzat kellene, nem pedig programozás lecke. Egyszerűen borzalom...
2010. márc. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!