Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weblapkészítés? (bővebben lent)

Weblapkészítés? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval weblapot szeretnék készíteni, régebben már próbálkoztam most viszont komolyan szeretnék egyet.

Remélem ebben a pénz nem befolyásol mert nem szeretnék rá költeni így adódik a kérdés hogy melyik tárhely lenne a legjobb választás?


Másodszor azt szeretném hogy a weblapot mindenki könnyen megtalálja úgy hogy nem költök hírdetésekre. Minimum a google jó lenne ha megtalálná rendesen mert a régebbi lapomat csak úgy ha beírtam a teljes url címet.


2011. márc. 14. 19:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen kaliberű weboldalt szeretnél készíteni, de ha már a PHP is szóba jött, akkor én inkább egy ingyenes CMS-re alapoznék, csak profibb a cucc, mint amit te kezdő össze tudsz hozni.
2011. márc. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

igazábol nem is tudom pontosan mihez kell php

mert ha én megcsinálom az oldal vázát csinálok egy designt rakok be videókat képeket linkeket letöltéseket akkor ehez nem hiszem hogy kell

bejelentkező rendszert meg majd később egyelőre azza nem akarok foglalkozni

2011. márc. 16. 17:37
 23/24 A kérdező kommentje:
ja és egyébként freeweb-re regiztráltam remélem jól választottam
2011. márc. 16. 17:45
 24/24 anonim ***** válasza:

Ez amit leírtál mind szép és jó, DE!

Ha nem csak egy vagy két oldalnyi tartalamat szeretnél, akkor oda már jó lenne egy MySql adatbázis is, ahhoz meg kell a PHP. Ezért javasoltam a CMS-t, abban mindezt készen kapod, csak a designt kell neked megcsinálnod, és így jut időd a tartalomra is.

2011. márc. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!