Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weblapkészítés? (bővebben lent)

Weblapkészítés? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval weblapot szeretnék készíteni, régebben már próbálkoztam most viszont komolyan szeretnék egyet.

Remélem ebben a pénz nem befolyásol mert nem szeretnék rá költeni így adódik a kérdés hogy melyik tárhely lenne a legjobb választás?


Másodszor azt szeretném hogy a weblapot mindenki könnyen megtalálja úgy hogy nem költök hírdetésekre. Minimum a google jó lenne ha megtalálná rendesen mert a régebbi lapomat csak úgy ha beírtam a teljes url címet.


2011. márc. 14. 19:14
1 2 3
 11/24 M4rcy ***** válasza:
2011. márc. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

"blog meg nem jó mert teljesen egyedi oldalt szeretnék"

[link]

azért ez elég egyedi nemde?

Ja és az eredeti kérdésre visszatérve, szerintem a Ucoz a neked való. Ahhoz viszont, hogy egyedivé varázsolj bármilyen weboldalt is, hát érdemes ismerni a HTML-t és a CSS-t rendesen. Sok sikert!

2011. márc. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
tudom ismerem őket
2011. márc. 15. 10:23
 14/24 anonim ***** válasza:

Hát ha ismered az alap programozást akkor nincs nagy gond :D

Ajánlom az okhost.eu( [link] nekem itt van négy oldalam, persze csak a szerverek domain van külön mindenikhez.

2011. márc. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
ha ismernéd a html-t meg css-t akkor már rég nem itt gyk-n szerencsétlenkednél....
2011. márc. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
nem én szerencsétlenkedek hanem te mivel csak két egyszerű kérdésre kellene válaszolnod vagy ha ne értessz hozzá akkor ne gyere ide
2011. márc. 15. 16:59
 17/24 anonim ***** válasza:

14:36 os vagyok.

Azt meg hogy a Google első oldalra dobjon függ hogy milyen témáról szól az oldal, és ez alapján kell optimalizálni majd.

Keres rá SEO

2011. márc. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

nem szükséges hogy első oldal csak találja meg

egyébként atw-ről mi a véleményetek? nekem azon volt a honlapom az első szóval én nem nagyon tudok véleményt nyíilvánítani

mondjuk ez az okhost jóbak tünik

2011. márc. 15. 17:06
 19/24 anonim ***** válasza:

Írtad, hogy egyedi weboldalt szeretnél, akkor csak ezek megtanulását javaslom:

HTML, CSS, JavaScript, PHP, MySQL, ASP, ActionScript, XML

Ezeket mind megtanulni elég jó szinten csak évek kérdése.


A keresőoptimalizálás, pedig nem megy egyik pillanatról a másikra, nagyon meg kell küzdeni azért, hogy jó helyezést érjen el a weboldalad a keresőkben bizonyos keresőszavakra.

2011. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

értem

htmnl css-t tudom és még úgyahogy a php-t is de a többit nem nagyon

de sztem egy alap honlapot már ezekből is össze lehet hozni

2011. márc. 16. 15:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!