Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weblapkészítés reklámok nélkül?

Weblapkészítés reklámok nélkül?

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék készíteni egy weblapot, ami az enyém. Bármire használhassam, akár üzleti célokra is. Ne helyezzen ki nekem bannereket, hanem a bannerok is az enyémek legyenek, bármikor kiadhassam. Ez így már gondolom nem ingyenes. Körülbelül ez mennyibe kerülne? Ha én csinálom/ ha ők csinálják meg nekem? Tárhelyet mennyit kapok és mennyiért?


Választ előre is köszi!


2011. jún. 7. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Érdemes másokkal társulni.

Én egy holland szerveren vagyok ötödmagammal, mindenki 5000-et fizet évente, kapunk 150 giga tárhelyet és másodlagos domaineket is.

2011. jún. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát ez így nem ingyenes.

Domain reg.+ tárhely is kell. Mindenhol más áron van.


Ha más csinálja annak is változó az ára.


(na nem sokat segítettem, de ennek utána kell nézni)

2011. jún. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 VODKA0710 ***** válasza:

Reklámmentes tárhely van ingyen is: free-webhosts.com

A domain az, ami fizetős.

2011. jún. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 compactegon ***** válasza:

-domain 2500-5000 ft/2 év (szolgáltatófüggő)

-tárhely (mérettől függően 250 mB< ) 5000-15000 évente. reklámokat (másokét, amiért pénzt tudsz kérni) csak akkor fogsz tudni kitenni az oldaladra, ha megkeresnek. ahhoz pedig kell látogatottság. sok sikert hozzá :)

2011. jún. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha valami még eszembe jut titeket foglak zaklatni:) pl. Más honnan tudja leellenőrizni az oldalam pontos látogatottságát? Tudom egy pár oldalon ott a számláló, de honnan lehet tudni hogy az hiteles?
2011. jún. 8. 11:09
 6/12 compactegon ***** válasza:

nem számlálót kell betenni, hanem regisztrálni az oldaladat a google analytics-re. kapsz egy kódot, azt szépen bemásolod a kódba. egy hét múlva kezd el mérni körülbelül. térkép szerint is lehet keresni, nagyon jó program :)

ott mindent meg tudsz nézni mikor mennyien, milyen böngészőről, meddig stb.

2011. jún. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Más sztem maximum úgy tudja leellenőrizni a látogatottságot, hogy megmutatod neki a statisztikát személyesen.
2011. jún. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
hát...használy ingyenes tárhelyet...az egyik legjobb az okhost.eu...utána vidd át vmilyen domainre, er fizetős, de ha *.cc; *.co.cc; *.tk domaint akarsz, az ingyenes, és a googleben az első találatok közt ugyanúgy ott lesz ha jól SEO-zol...csinálj photoshoppal animált bannereket azzal a felirattalh: "Hirdetési hely kiadó(1.kép), 5000-6000 ft/hó(2.kép)(kb ennyi szokott lenni), KIADÓ!!!(3. kép)...csinálsz egy lapot amiben leírod hogy lehet nálad helyet foglalni, de ezt az oldalt sehova máshova ne linkeld be(a leírást) csak a hirdetőbannerhez...utána felkeresnek, megadod h mekkora méretben lehetséges és akkor berakod azz ő bannerét a hirdetésed helyére, és rálinkeled az ő weboldalát...ennyi...vagy ha értékesít, és konkrét reklámot helyezne el akkor nem csak a weboldalát, hanem az alárendelést is hozzáírod...ennyi...kb (ha nem jó az ingyen domain ami NEM aldomain) 1000 ft/hó költséged lesz, de visszanyersz 5000-et, szval havi 4000-ed lesz...pluszba...ennyi...
2011. jún. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

áhh.. én úgymond egy kis mezei tárhelyszolgáltatónál vagyok immár 1 éve. Az admin alig online de egyszer kell csak elkapni mert semmi gond nincs a szolgáltatással, a tárhelyem gyors... 2000 Ftért vettem egy évre. megérte.


domaint meg nehogy magyar szolgáltatóktól vegyél. ott a godaddy.com. pont a minap vettem egy .net domaint kőkemény 1600 Ftért. .com is vhogy ekörül mozog. .info meg olyan 400 ft környékén. de hát nézz szét.

2011. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 WhiteLabel válasza:
Oldalkészítés részéhez még írnék annyit hogy én csinálok oldalakat, ha szükség van rá dobj e-mailt, olcsón megcsinálom.
2011. jún. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!