Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weblapkészítés? (bővebben lent)

Weblapkészítés? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval weblapot szeretnék készíteni, régebben már próbálkoztam most viszont komolyan szeretnék egyet.

Remélem ebben a pénz nem befolyásol mert nem szeretnék rá költeni így adódik a kérdés hogy melyik tárhely lenne a legjobb választás?


Másodszor azt szeretném hogy a weblapot mindenki könnyen megtalálja úgy hogy nem költök hírdetésekre. Minimum a google jó lenne ha megtalálná rendesen mert a régebbi lapomat csak úgy ha beírtam a teljes url címet.


2011. márc. 14. 19:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Milyen céllal készítesz oldalt? Egy blog is simán megteszi szerintem, egyszerűbb, pikk-pakk szerkeszthető. Ingyenes webtárhelyekkel általában csak a baj van, meg a címeket is nehéz megjegyezni. Ha meg komoly célokkal (pl. üzleti jellegű) weboldalt szeretnél akkor úgy is kell domain meg egy normális, fizetős tárhely.
2011. márc. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

A célok nem komolyak mindössze hobbi jellegű.

Egyébként zene lenne a téma.

ami meg a tárhelyet illeti szerintem mind1 hogy fizetős vagy nem ha valaki jól összehozza a weblapot és figyelemfelkeltő akkor semmi gond

2011. márc. 14. 19:23
 3/24 A kérdező kommentje:
blog meg nem jó mert teljesen egyedi oldalt szeretnék
2011. márc. 14. 19:24
 4/24 anonim ***** válasza:
Ha hobby szinten csinálod úgyis a tartalom fogja eldönteni hogy mennyien nézik.
2011. márc. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

oké

szóval melyik térhely lenne a legjobb és mit csináljak hogy a google megtalálja rendesen?

2011. márc. 14. 19:27
 6/24 anonim válasza:

Ajánlom ezeket:

Gportal, Mindenkilapja

2011. márc. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
vagy ha magad akarod akkor: Freeweb
2011. márc. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

mlap és gportal sztem elég fos

írtam is hogy egyedit szeretnék ezek meg pont nem azok

2011. márc. 14. 20:41
 9/24 anonim ***** válasza:
Blogos felületből is lehet egyedit gyártani egy kis HTML ismerettel egy blog.hu-s felületet is át lehet szabni saját ízlésre, Wordpressel meg csodákat lehet művelni. De ha tényleg ragaszkodsz az ingyen tárhelyhez akkor talán az .atw.hu a leghasználhatóbb.
2011. márc. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Tessék, egyedire szabható:


ingyenblog.hu

2011. márc. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!