Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A PHP mennyire nehéz nyelv?

A PHP mennyire nehéz nyelv?

Figyelt kérdés
Jelenlegi szakmámhoz szükséges, de én és a programozás hatalmas hadilábon állunk, C-t és turbo pascalt próbált meg nekem összesen 4 ember tanítani nekem összesen 4 éven át. Mindenki elbukott, soha nem tudtam megérteni, elképesztően távol áll tőle. A PHP mennyire nehéz ilyen téren?

2015. nov. 29. 18:50
1 2
 11/14 anonim válasza:

Ha az alapdolgokat nem érted, és 4 év alatt nem tudtad megtanulni, akkor tökmindegy, hogy milyen nyelven akarsz programozni, mert egyiken sem fog menni.

Az alapok ugyanazok mindenhol.

2015. nov. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, hogy nem érdekelt stb., de miután leírtad, hogy 4 év alatt nem fért a fejedbe kb semmi, nem róhatod föl a válaszadóknak, ha egyszerűen "halott ügy"-nek nyilvánítják, mert valószínűleg az is.
2015. nov. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Mindenesetre majd megpróbálom, ez sokkal jobban érdekel mint a C és társai. Sőt a jövőben akár python ra is szükségem lehet. Én az a fajta ember vagyok aki életében nem tudott semmit az iskolából tanulni, mindent ami érdekelt magamtól tanultam. Ez se lehet lehetetlen szerintem. Pl hálózat mérnöknek készülök, egyszerű alap dolgokat nem értettem, hetekig magyarázta a tanár. Elkezdtem otthon tanulni, azonnal megértettem pedig angolul tanultam.
2015. dec. 2. 17:38
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi csak azt tudjuk megmondani, hogy átlagba a php mennyire nehéz. Az, hogy megtudod tanulni vagy sem egyedül rajtad múlik.
2015. dec. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!