Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Üzenetküldési Engedélykérésnél...

Üzenetküldési Engedélykérésnél eltűnik az üzenet?

Figyelt kérdés

Kedves Mindenki! Egy Messenger tiltás után, akit letiltottam, /egyszer egy emberrel tettem hirtelen/a neve felett megjelent, hogy üzenetküldési engedélykérés, de az engedélykérések közt nincs tőle üzenet. Ez az üzenet hol látható?

Az akkori üzenetét láttam, a tiltás után néztem meg, ott volt a telefonomon már akkor,csak a tiltást nem vontam vissza.

Azóta már természetesen visszavontam hónapok óta, beszéltünk egyszer másképpen más ügyben, itt messengeren és másképpen azóta sem, más oknál fogva.


Amikor a Messenger chatjét megnyitom, még ott van,hogy: "Törlés vagy tiltás:" "Ha válaszolsz, xy fel tud hívni téged, és láthatja az „Elérhető” állapotodat, valamint azt is, ha elolvastad az üzeneteket." . Sem törölni sem tiltani nem szeretném, és még ilyen szituációban nem voltam.

Ami meg furcsa, hogy telefonon nem jelzi az üzenetküldési engedélykérést, míg laptopon ha ott megyek a chatre akkor ott igen.

Köszönöm a válaszokat! :)



#üzenet #tiltás #Messenger #engedélykérés #Üzenetküldési engedélykérés
ma 08:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!