Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltották a napiszar.com-ot?

Letiltották a napiszar.com-ot?

Figyelt kérdés
2022. júl. 8. 21:25
❮❮ ... 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... ❯❯
 721/952 anonim válasza:
70%

- Azoknak a hozzászólóknak van igazuk, akik azt mondják, hogy Psycho ténykedése önbíráskodás. Ez nem szubjektív megítélés kérdése: ez a jelenlegi törvényi szabályozás. Egyik törvénytelenség a másikat nem mentesíti. Sarkított példával élve: ha valaki heroint árul az utcasarkon, te nem ütheted le az illetőt egy vascsővel. Illetve megteheted, de az éppúgy bűncselekmény, és adott esetben vállalni kell a következményeket. Még jogos önvédelem esetén is létezik az ún. túlvédekezés, ami már bünetőjogi kategória.

- Nyilván viszonylag kicsi az esély arra, hogy ebből az ügyből tényleges jogi procedúra lesz, ha viszont mégis, akkor alighanem mindkét fél megüti a bokáját. Lehet a billentyűzet mögül vagánykodni, hogy "engem ez nem érdekel, én ezt vállalom", de az ügyészség előtt már senki nem lesz majd ilyen laza - láttam már ilyet közelről: éles helyzetben érdekes módon az összes nagylegény hirtelen megjuhászodik. Még egy felfüggesztett börtönbüntetés se vicces, mert azt követően egy újabb "hiba" már jó eséllyel letöltendőt ér.

- Azért nem jó ilyesmibe belekezdeni (egyik oldalról sem), mert bárkit meg lehet találni. A napiszarosokat is - de Psychot is. Nem tudom, hogy milyen az "átlagos NSz-olvasó", de (az oldal tartalmát felületesen ismerve) a nagy számok törvénye alapján alighanem akad köztük egy-két potenciális pszichopata. Éppen elég, ha egynek eldurran az agya - ilyesmi (kiderítik, hogy kicsoda, megkeresik és jól megcsapkodják) persze a NSz-osokkal is megtörténhet.

- Irigylem, hogy ennyi szabadideje és energiája van Psycho úrnak/hölgynek. Már hetek óta ezzel foglalkozik, bár ha ez neki valami miatt megéri, akkor lelke rajta: mindenki döntse el maga, hogy mire pocsékolja az idejét.

2022. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 722/952 anonim ***** válasza:
53%

Jogászként irom hogy szinte biztosan nem lesz ebbol ugy.

De alapvetoen a bizonyitas is rettentoen nehez lenne mind a ket oldalrol, ahogy Psycho irta korabban.

En orulok neki, hogy ezt tette, es barmivel szivesen tamogatnam is.

A vedelmet is vallalnam, pro bono.


Keress meg Psycho, ha szukseged lenne erre.

2022. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 723/952 anonim ***** válasza:
60%

724:

Szerintem itt olyan sok fajta forgatókönyv nem lehet. Az egyik, hogy minden összegyüjtött infót megkap a rendőrség a nsz üzemeltetőiről névtelenül.Csak ehez közben kéne egy áldozatok által indítottt per az oldal ellen. ÉS itt jönne a képbe psy-nek az eddigi munkája. Elképzelhetetlennek tartom hogy mondjuk psy-t bárki megtalálja. Előbb találják meg a nsz szerkesztőit mint psy-t. Ezt így most állítom. Szóval visszatérve, itt egy külső leleplezésről lesz szó szerintem. A bíróságon nem fog ülni maximum a sértettek és a szerkesztők. Ez lenne a legvalószínűbb forgatókönyv.

Van az a forgatókönyv is, hogy nem indítanak pert, nem állnak össze a sértettek, viszont nyilvánosságra lesznek hozva a szerkesztők adatai elérhetőségei és onnan mindenki döntse el maga hogy melyikkel mi fog történni :)

2022. júl. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 724/952 anonim ***** válasza:
17%
Jó az álmodozás :D
2022. júl. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 725/952 Psycho1988 ***** válasza:
47%

Sziasztok!

Akkor NSZ után szabadon én is köszönetet mondok a sok-sok támogatásért amit itt, és más platformokon kaptam. Az én munkám nem áll meg.

Meg kell hagyni, elég emberes védelmet húztak most az oldal köré, amit nem fogok most instant megoldani. De dolgozom rajta, és előbb-utóbb meglesz ez is.

Igyekszem majd itt is jelen lenni, a napi 1 poszt pedig meglesz, ahogy korábban igértem a személyekkel is.


Ui: Ha nem válaszolok itt fél, vagy akár 1 napig az nem azt jelenti, hogy eltüntem, feladtam, stb. Egyszerüen csak sokszor nagyon sok időt vesz el.

2022. júl. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 726/952 anonim ***** válasza:
70%

50 ezer komment a post alatt xd

Csapassad neki psy!!!!

2022. aug. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 727/952 anonim ***** válasza:
93%
Alig akar betölteni az oldal
2022. aug. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 728/952 anonim ***** válasza:
86%

730

Csodalkozol 🤣🤣🤣

2022. aug. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 729/952 anonim ***** válasza:
57%

A kommenteket nem az oldal adminisztrátorai hagyják jóvá?! Várjunk csak egy kicsit... 🤔

Ki hagyta jóvá azt a rengeteg kommentet az oldalon?!

2022. aug. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 730/952 anonim ***** válasza:
75%
már törölték őket.
2022. aug. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!