Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb választás...

Raidmax kérdése:

Melyik a legjobb választás vezetéknélküli gamer egerek közül?

Figyelt kérdés
Logitech Wireless Gaming Mouse G700 néztem ki csak az ára nem jön be igazán:S olcsóbbat keresnék hasonló tulajdonságokkal a főbb szempontjaim : aa akkumlátor(hosszu üzemidő miatt), macrozható gombok, preciz érzékelő(lézerest preferálom,de akinek vannak tapasztalatai a BlueTrack-el szemben az is irjon(minél magasabb dpi, és frisités lehetőleg 1000 hz de legkevesebb 500 eglegyen) árban 15 körül keresek max 20

2012. júl. 7. 02:05
1 2 3 4 5
 41/41 3Error válasza:
76%

No, régi a téma, de azért megpróbálom. :)


Én vezeték nélküli egereket veszek azóta, hogy a Logitech kidobta talán az első bill+egér kombóját wireless-ben. Még golyós volt az egér. :D (viszont azóta is működik/ne)

Szóval a Logitech-et ajánlom. Nagy játékos voltam/vagyok, bár nem a "heccsát" műfajokban, főleg multiban, de eddig kb. 15 egeret használtam el, ami nem Logitech volt, ill. 1-et ami az volt. (bár most egy patkányon nagyon gondolkozom, qrva jól néz ki :))


Az meg, hogy valaki "gamer" egeret használ-e vagy csak egy "jót" sokat nem üt a latba, ha béna vagy lassú reflexű.

2013. szept. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!