Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb választás...

Raidmax kérdése:

Melyik a legjobb választás vezetéknélküli gamer egerek közül?

Figyelt kérdés
Logitech Wireless Gaming Mouse G700 néztem ki csak az ára nem jön be igazán:S olcsóbbat keresnék hasonló tulajdonságokkal a főbb szempontjaim : aa akkumlátor(hosszu üzemidő miatt), macrozható gombok, preciz érzékelő(lézerest preferálom,de akinek vannak tapasztalatai a BlueTrack-el szemben az is irjon(minél magasabb dpi, és frisités lehetőleg 1000 hz de legkevesebb 500 eglegyen) árban 15 körül keresek max 20

2012. júl. 7. 02:05
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
10%

[link]


Ehhez mit szólsz? van olyan jó mint a G700 :D

2012. júl. 7. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
hello köszi szépen ,csak 1 gond van vele h vezetékes:D a vezeték nélküli verzió a 9 es [link] de igy inkább már a logitech:) mivel árban nem nagyon különböznek:S
2012. júl. 7. 10:37
 3/41 Panda Péter ***** válasza:
23%

ad1: egy korrekt optikai/infrás szenzor JOBB mint akármilyen lézeres

ad2: játékra nem való wireless. akármilyen drágát veszel, egy kis lagja mindig lesz, akkor is, ha a mindent tudó haver azt mondja hogy már pedig ő nem veszi észre.

ad3: 10ezernél többet nincs értelme rá költeni, ennyi újan a Logi G400 és Razer Abyssus, ennél drágábban újonnan már csak a SS Ikari Optical van, ami jó egér, de az baromi ritka. a megmaradó pénzből meg vehetsz egy jó padot.


azt met ne mondd nekem, zavar a kábel, mert nem hiszem el. ha low sense-es emberek 25-30 centiket tudnak rántani, és nem zavarja őket a vezeték, akkor téged sem fog. MAXIMUM, ha nagyon zavar, vehetsz egy cord-holdert (amolyan zsinórrögzítő), de a leg költséghatékonyabb megoldás, ha egyszerűen celluxszal megfelelő helyen odaragasztod a kábelt az asztalhoz. én észre sem veszem, hogy a DB 3G vezetékes...

2012. júl. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
19%

Hát szerintem nincs annál rosszabb mint amikor egy nagy csatározás közben az akksi bemondja az unalmast

én nem vennék vezetéknélküli egeret

Jelenleg egy 2500Ft-os Gigabyte GM-M6880 laser egerem van

1800DPI felbontással

Valamint egy TRUST GXT 14 Optikai egerem 2400DPI felbontással

utóbbit nem kedvelem mert nagyon laggol

De egy Saitek R.A.T 7 egeret minden képp fogok venni mert ha más nem is a formatervezés nekem nagyon bejön

2012. júl. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
köszönöm a kérdéshez nem kapcsolódó választ Panda Péter-nek és kurrichardnak.. jelenleg 1 revoltec figt mouse pro-t használok 3200dpi tökéletes csak vezetékes ÉS ZAVAR nem 20-30 centiket rántok rajta csak max 2-3cm eket csak mivel notebookhoz és asztaléi géphez is egyaránt használom ezért zavaró ,továbbiakban értelmes válaszokat szeretnék kapni VEZETÉK NÉLKÜLI GAMER EGEREKRŐL ,mert ami most van az 100%ban tökéletes a "csatározsára"...
2012. júl. 7. 19:01
 6/41 anonim ***** válasza:
23%

Értelmes választ értelmetlen kérdésre nem kaphatsz.

Persze kaphatsz ajánlást olyanokra mint a Logi G700, Microsoft Sidewinder X8, de egy egerekhez értő személy ezekre nem mondja hogy jó gamer egér. Miért nem? A szenzor se valami jó, és a wireless késése se valami csodás. Szóval nyugodt szívvel vehetsz ezekből, de ezeket nem ajánlja az ember. A profi játékos kategóriába is főként vezetés optikás egerek vannak, ha már lézeres az a Logi G9x.

Ajánlom még ezt itt, sok érdekes dolgot olvashatsz egerekről:

[link]


ui: Az meg, hogy a második válaszoló csak jót akar neked ne legyen már probléma, rajta látszik, hogy egérhez értő ember.

2012. júl. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 Panda Péter ***** válasza:
38%
lol, jól le lettem pontozva a sok lézer- meg wireless egér fanboy által.
2012. júl. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
3%

Nagyon szívesen... ha nem vennéd észre épp arról próbálunk lebeszélni hogy wireless egeret vegyél

Az optikai egérről csak annyit mondanék hogy nem úgy néz ki mint ha olyan baromi sok lenne belőle gamer szériában.

vagy ha van is akkor nem éri meg a vételárát.

észrevételeim szerint majdnem minden felső kategóriás gamer egér lézer szenzorral készül.

az meg hogy nem minden felületen használható?

szerintem ilyen ár mellett egy hozzá való egéralátét még belefér. nekem a jelenlegi egeremnél szerencsére nincs gond a pontatlansággal akár milyen felületen használom.

2012. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
0%
én nem pontoztalak le.
2012. júl. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 Panda Péter ***** válasza:
10%

"Az optikai egérről csak annyit mondanék hogy nem úgy néz ki mint ha olyan baromi sok lenne belőle gamer szériában."

persze, mert a népek benyelik a csudasok DPI-s parasztvakítást.


"vagy ha van is akkor nem éri meg a vételárát."

ez kifejezetten nem igaz, mert a ma kapható legdrágább, ajánlott optikás gamer egér a G400, ami 10k, ami pedig jóval olcsóbb egy nagyobb gyártó lézeres "gamer" vackától.


"észrevételeim szerint majdnem minden felső kategóriás gamer egér lézer szenzorral készül."

na ezt a baromságot sem fogom sose megérteni. mármint üzleti szempontból oké, drágábban el lehet adni, de jobbnak nem jobb, sőt.

2012. júl. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!