Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb választás...

Raidmax kérdése:

Melyik a legjobb választás vezetéknélküli gamer egerek közül?

Figyelt kérdés
Logitech Wireless Gaming Mouse G700 néztem ki csak az ára nem jön be igazán:S olcsóbbat keresnék hasonló tulajdonságokkal a főbb szempontjaim : aa akkumlátor(hosszu üzemidő miatt), macrozható gombok, preciz érzékelő(lézerest preferálom,de akinek vannak tapasztalatai a BlueTrack-el szemben az is irjon(minél magasabb dpi, és frisités lehetőleg 1000 hz de legkevesebb 500 eglegyen) árban 15 körül keresek max 20

2012. júl. 7. 02:05
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
18%
Majd szaklapok olasgatása helyet noname fórumozókra bízom magam (Y)
2012. júl. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
0%

"Majd szaklapok olasgatása helyet noname fórumozókra bízom magam"

Nem is ismered, ne szóld már le. Amúgy kúrva nagy képű egy gyerek vagy, nem gondolod? Hartot csesztetik ezzel folyton, de te... Olyan emberre mondod ezt aki messze a te szinted felett van. Szerinted PH! fórumán aki magába elvisz egy topikot az hülye? A szaklapok többsége meg amúgy is a gyártóra nézve dicséri az egereket, de a profi játékosok 95%-a is optikás egeret használ, amelyik meg nem az meg Logi G9x-et.

2012. júl. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Nem mondtam hogy ismerem, vagy hogy rosszabb nálam, kérlek nem is magyarázd bele. Csak annyit mondtam hogy nem kívánok olyan emberről tájékozódni akiről semmit nem tudok. Amúgy oltasz itt engem ezerrel, de lehet magadba is kéne egy kicsit szállni.
2012. júl. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

"vagy hogy rosszabb nálam"

Ilyet ne is mondj, egy hétig feküdnék a röhögéstől.


"Amúgy oltasz itt engem ezerrel, de lehet magadba is kéne egy kicsit szállni."

én tisztába vagyok magammal, a tudásommal stb...

de te. Ez jó példa:

"Kedves Péter, mondanám hogy húzz vissza a bambusz erdőbe, de nem vagyok bunkó"

Péter már ahogy láttam 2010 végén is itt volt, te mikor jöttél? 3 napja?

2012. júl. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
0%

istenem :D jobb mint a kabaré


ez a gamer egér amúgy szerintem akkora lehúzás mint a ház. Mitől gémer? Van rajta istentelen sok gomb meg nehezék meg anyámkínja.


Sok marha azt hiszi hogy vesz egy ilyet jobban játszik. Érdekes én egy 2 ezer Forintos vezetékes totálisan standard optikai egérrel igen sűrűn sz@rrá alázok mindenkit codban meg bf3-ban. Ennyit a gamer egérről.


Wireless egér meg kell a f@sznak egyszer volt, méghozzá nem is olcsó, össze vissza ugrált a kurzor, meg nem vette a jelet. Működött rendesen is nem arról van szó, de amikor egy kismillió részletből álló autocad rajzot kell csinálni elég idegesítő hogy megáll a cucc, vagy elkezd remegni...


Kábeles egér az igazi, menj el egy tervezőirodába és nézd meg milyenekkel dolgoznak, nem túlárazott fostos roccat meg steelseries wireless szutykokkal. És ha nekik jó a vezetékes, akkor egy játékosnak meg pláne.... :D


De persze mindenki azt vesz amit akar, én csak elmondtam a véleményem :)

2012. júl. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

"ez a gamer egér amúgy szerintem akkora lehúzás mint a ház."

Egy egérre lehet azt mondani, hogy gamer, csak az a gond, hogy azokra is ezt mondják amire nem kéne. Egy jó egérpad, és egy megfelelő szenzorú egér igenis, hogy jól jön.

2012. júl. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mateos-nak a válaszát ,aki a KÉRDÉSEMRE válaszolt:) 33 ból 1 :D szép arány xd
2012. júl. 13. 00:12
 38/41 anonim ***** válasza:
33%

tixem:


Nem egyáltalán nem lehúzás a Gamer egér

mert ha megnézed az egyszerű optikai szenzorral szerelt 2000HUF-ért kapható egeret annak sosem lesz olyan "reflexe" mint egy normális gamer egérnek mert amíg single playerben tök mindegy hogy az egered csak 120HZ-n 8ms válaszidővel üzemel addig multiban a 8ms késleltetés miatt 2x fejbelőnek mire elsül a fegyvered :)

2012. júl. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
de ha már arra is kitérünk hogy a késleltetés mennyit számít a célzásnál az se mindegy hogy milyen gyorsan képes az egered fölismerni a hirtelen változást mikor például elrántod reflex szerűen a fegyvered mikor szembe kerülsz egy ellenféllel itt szóba jön az egér pontossága és a lagg is amit miliszekundumban mérünk ez a jobb gamer egereknél mindössze 1ms
2012. júl. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 Panda Péter ***** válasza:
39%
gamer egér és gamer egér között baromi nagy különbségek vannak. pl ott a logi G400, ami gamer egérként van reklámozva, és tényleg baromi jó. vagy a régebbi optikás razer-ek, szintén gamerként vannak bejelentve. de ellenpélda pl a lézeres "gamer" egerek.
2012. júl. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!