Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb választás...

Raidmax kérdése:

Melyik a legjobb választás vezetéknélküli gamer egerek közül?

Figyelt kérdés
Logitech Wireless Gaming Mouse G700 néztem ki csak az ára nem jön be igazán:S olcsóbbat keresnék hasonló tulajdonságokkal a főbb szempontjaim : aa akkumlátor(hosszu üzemidő miatt), macrozható gombok, preciz érzékelő(lézerest preferálom,de akinek vannak tapasztalatai a BlueTrack-el szemben az is irjon(minél magasabb dpi, és frisités lehetőleg 1000 hz de legkevesebb 500 eglegyen) árban 15 körül keresek max 20

2012. júl. 7. 02:05
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
20%

kunrichard

Az az oldal amit linkeltem ezentúl nem csak a kérdezőnek, hanem neked is szánom, rég olvastam ennyi hülyeséget egérről.

Teljesen érthető Péter reakciója.

2012. júl. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
0%

Milyen hülyeségeket ember?

Tényeket írtam.

egyáltalán nem áll szándékomban védeni a lézeres egeret

de nekem a 2 egerem közül a lézer szenzorral szerelt gygabite egérrel jobb tapasztalataim vannak holott

a gxt14 2x annyiba került és szó szerint észrevehető az akadás játék alatt


Természetesen tuti jó egér a G400 de sajnos nem sok egérről mondható el ugyan ez.

2012. júl. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 Panda Péter ***** válasza:
11%
hát ez talán azért van mert a gxt14 egy sz*r.
2012. júl. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

Hát eléggé xD


Minden esetre én is lassaqn egeret fogok cserélni én a G400

és a R.A.T 7 között vacilálok mert a G400 tényleg nagyon jó és nem is drága

viszont a R.A.T 7 pedig brutálisan néz ki és ha úgy vesszük ez sem túl drága szemben a többi egérrel 25-30-ért amiben semmi egyediség nincs gondolom annyival nem is jobb csak a márkát kell megfizetni

2012. júl. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 Panda Péter ***** válasza:
34%
na jó, csak a RAT-nak szarabb a szenzora mint a G400, pedig drágább. hiába "néz ki állatul" (nekem nem tetszik), az ember az egeret nem nézni veszi hanem használni.
2012. júl. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
34%

"Milyen hülyeségeket ember?

Tényeket írtam."

Ha nálad azok a tények, hogy optikás egérből alig van gamer, és azok nem érik meg az árukat, mert a legtöbb jó egér lézeres akkor az színtiszta hülyeség.

A linkelt oldalon az első hsz-en ott vannak az ajánlott egerek. Ott mindegyik optikai, hidd el nem viccből. A listát meg egy olyan személy állította össze aki nálad ezerszer többet ért az egerekhez. Valahogy neki jobban hisz az ember.

2012. júl. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
amit belinkeltetek 2005 ben irták uhh bakker mi van most 2012 van?:O jah h ez számítástechnika??, jah hogy a számítástechnika követhetetlen léptekkel fejlődik.... ,istenem miért nincs még mindig 1 értelmes ember aki értelmezné a kérdésemet és válaszolna VEZETÉK NÉLKÜLI GAMER EGEREK TAPASZTALATAIRÓL????? de menjen a vita az optikai vs lézerel szemben...... továbbra is.....
2012. júl. 9. 12:03
 18/41 anonim ***** válasza:
0%

"amit belinkeltetek 2005 ben irták uhh bakker mi van most 2012 van?:O"

Az egér piac azóta is ugyan ott áll, nem jönnek a jó egerek.

Az meg, hogy láthatólag nem értesz szart se az egerekhez és úgy pofázol kissé kimerítő.

Amúgy ajánlottam kettőt is, de értsd meg, hogy egérhez értő nem fog neked jó szájízzel ajánlani ilyen szart. Szerintem Péter is tud ilyen egereket, ha kéred szerintem le is írja, de attól nem fogja ajánlani, mivel szar.

2012. júl. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 Panda Péter ***** válasza:
34%
az a hsz elég sűrűn van frissítve, ami már csak onnan is lejöhetett volna, hogy vannak a listában 2005 után megjelent termékek. amúgy igen, igazából a Deathadder/Ikari Optical óta nem igazán jött értékelhető modell.
2012. júl. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
nem tudom mikor adták ki de a g400 ról olvasott teszt 2011-es :)
2012. júl. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!