Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb választás...

Raidmax kérdése:

Melyik a legjobb választás vezetéknélküli gamer egerek közül?

Figyelt kérdés
Logitech Wireless Gaming Mouse G700 néztem ki csak az ára nem jön be igazán:S olcsóbbat keresnék hasonló tulajdonságokkal a főbb szempontjaim : aa akkumlátor(hosszu üzemidő miatt), macrozható gombok, preciz érzékelő(lézerest preferálom,de akinek vannak tapasztalatai a BlueTrack-el szemben az is irjon(minél magasabb dpi, és frisités lehetőleg 1000 hz de legkevesebb 500 eglegyen) árban 15 körül keresek max 20

2012. júl. 7. 02:05
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Amúgy pedig én biztos nem azért fogok egeret venni mert lézer vagy optikai igazából magasról lesz@rom.

hanem azért mert jókat mondanak róla

tehát nálam a lézer VS otikai vita itt le is zárul

G400-at veszek optikai szenzorral :)

2012. júl. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Viszont ha valaki meg tudná mondani hogy a G400 hány HZ-n üzemel azt nagyon megköszönném :)
2012. júl. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a vezeték nélküli GAMER egerek nem jók. Nem egy volt már a kezemben, de nekem valahogy nem jön be. Meg mivan, ha az akksi a legnagyobb AV közepén mondja be az unalmast..? :\


Én személy szerint a G400-at szoktam ajánlani, ha meg valaki annyira tehetős, hogy nagyon akkor Razer Naga.

2012. júl. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
49%
Kedves mindenki, elmondom, sem a lézeres, sem az optikai nem jobb a másiknál, mindkettőnek vannak előnyei hátrányai. Főként az számít hogy mire használod meg hogy mi az ízlésed. És az nem észérv hogy "Hát ez jobb, mert azért úgy sem érted meg". Nem véletlenül vannak olyan egerek amiket 2 szenzorral szereltek.
2012. júl. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

Ja és a kérdésre válaszolva.

[link]

[link]

A vezeték nélküli gamer egerek sajnos drágák. C'est la vie.

2012. júl. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 Panda Péter ***** válasza:
0%

egy dolgot mondj amiben jobb a lézer.


dupla szenzor? a parasztvakítások parasztvakítása.

2012. júl. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Péter, mondanám hogy húzz vissza a bambusz erdőbe, de nem vagyok bunkó. Például a nagyobb DPI, ha valaki azt szereti, gyorsabb érzékelés, ezekben jobb. Illetve vannak már olyan lézer egerek amik az üvegen is használhatók! Erre te mondhatod hogy parasztvakítás vagy nem számít, de valakinek meg számít, és ez a lényeg, nem vagy egyedül.
2012. júl. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
0%

"Kedves mindenki, elmondom, sem a lézeres, sem az optikai nem jobb a másiknál, mindkettőnek vannak előnyei hátrányai"

Nem majmolni akarom Pétert, de úgy szeretem amikor valaki egérbe fölényeskedő hangnembe oktatja ki, amikor az GYK-n mesze többet tud azokról kb mindenkinél.


"Nem véletlenül vannak olyan egerek amiket 2 szenzorral szereltek."

A gyártók marketing szarsága, amit az egyszerű userek(mint te kedves) bevesznek. De te még pofázol is hozzá. Mily imádni való.

2012. júl. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem vitatkozok, mert úgy sem fogadja itt el senki más igazát, és nem is a kérdéshez kapcsolódik (Amúgy elmagyaráznád hogy mi alapján állapítod meg a tudásomat?) A kérdésre válaszoltam másokkal ellentétben.
2012. júl. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
0%

"Amúgy elmagyaráznád hogy mi alapján állapítod meg a tudásomat?"

Az első hsz-ed alapján ahol dicsérted a lézert. Ajánlom az oldalt ami linkeltem, ott van egy tag(ilyen furcsa animes kis csaj avatara van->f4te) ha tanulni szeretnél egerektől olvasgasd az írásait, messze nem a te(vagy én) szinted a srác.

2012. júl. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!