Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért tart sokáig a bekapcsolá...

Miért tart sokáig a bekapcsolás WIN XP-n?

Figyelt kérdés
Felhasználói fiókba való bejelentkezéskor a háttérkép bejön, de el kell telnie min. 2 percnek, hogy az ikonok és a tálca bejöjjön. Ezelőtt nem csinálta. Próbáltam újratelepítéssel, de az sem segített. Több WIN CD-vel is, köztük eredetivel is.
2012. febr. 3. 09:40
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

De egy tiszta XP n milyen sok program indul el??

bár az advanced system care t senkinek se ajánlom mert haszontalan program bár lehet te gépedhez kel de igazán nem értem mert xp amin nem fut jól azon tuti nem fut semi jól majd (játék) amin meg jól fut nem használ a system care semit

de ha csak ezt telepited fel akor is érhhetetlen mi az a sok program ami futt

iletve adv.sys.care nek se kéne lasitani a gépet alapból

tehát miket telepitesz fel?

megfelelö drivereket ha felteszed azok még nem lasitják (max ha roszat vagy feleslegest is felteszel)

általában kel hangkártya driver

netán lan hálo driver

videokártya driver

alaplapi driver (ez elsönek)

és enyi nem? más nem igazán van

wifi bluetooth meg ilyenek talán de kétlem hogy olyan alaplap lene amin rajta van vagy használnád (be lene kapcsolva)

tehát?:)

szóval mi az a sok program ami futot letve hálokártyát ha PCI s akor nemtudod kicserélni? legaláb probakép (van olyan hogy behal a lan kártya és akor elöször csak hibákat okoz)

az a baj ha alaplapon van...

persze akor is kitudod probálni egy pci es lan kártyával jó e

2012. febr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!