Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért tart sokáig a bekapcsolá...

Miért tart sokáig a bekapcsolás WIN XP-n?

Figyelt kérdés
Felhasználói fiókba való bejelentkezéskor a háttérkép bejön, de el kell telnie min. 2 percnek, hogy az ikonok és a tálca bejöjjön. Ezelőtt nem csinálta. Próbáltam újratelepítéssel, de az sem segített. Több WIN CD-vel is, köztük eredetivel is.
2012. febr. 3. 09:40
1 2 3
 1/21 Antimod ***** válasza:
35%

Vírusirtás, kémprogramirtás volt? A Ctrl + alt + del lenyomása után nézd meg a feladatkezelőben a futó folyamatokat, ami ismeretlennek tűnik, keress rá a Google-lel. Ha nem találtál semmi gyanúsat, akkor a Windows-zal lesz baj, és ráfér egy újratelepítés.


Ha egyszerűen sok a betöltődő folyamat, akkor máshol be lehet állítani, hogy mik induljanak el bejelentkezés után automatikusan, és mik ne.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. febr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
11%
hát ha aszt mondod hogy prrobálktad újra rakni és úgy is lasú akkor nézd meg nem e vet ki belőle valaki ramot ijesmit ugyan ojan a gép mint régen nem hiányzik semmi???
2012. febr. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%

Start ---> Futtatás

A megjelenő ablakba írd be:

msconfig

majd nyomj egy Entert.

Az Indítópult fülön (azt hiszem ott van, de nem biztos, Linux alatt vagyok, most nem tudok utánanézni) vedd ki a pipát a felesleges programok elől.

2012. febr. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Csiß ***** válasza:
Ha szűz windowsnál is ezt csinálja (és régebben nem csinálta) akkor valami hardver hiba lehet.Ram vagy winchester (de ez csak tipp)
2012. febr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Merevlemez haldoklik lehet

hdd sentinel mit mond róla?

netán bios reset használna ha nem a lemez rosz

2012. febr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
18%
ti olvastátok a kérdést rendesen?? mert újra húzta a rendszert akkor nincs fölöslegesen futó program tehát se vírus sem program akkor csak az hogy valaki belenyúlt ha több fajta xp vel is próbálta eredetivel is akkor csak az hogy kivetek belőle vmit.
2012. febr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Antimod ***** válasza:
66%

"mert újra húzta a rendszert akkor nincs fölöslegesen futó program tehát se vírus sem"


Ha formattált is előtte, akkor nincs. Ha nem, akkor lehet.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. febr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
18%
mert ha elromlót volna a ram akkor be se kapcsolna
2012. febr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ha újratelepítésről volt szó, akkor mindig szépen lassan formátoztam az egész partíciót. Szűz windowson is ugyanez a helyzet. Advanced system care pro-val állandóan van tisztítva a gép, az induló programokat is én szabtam meg. Senki nem nyúlt bele a gépbe rajtam kívül, még tavaly én tettem bele plusz 1 GB RAMot. És utána futott is rendesen. De ahogy írtátok, lehet vmi hardver hiba van, mivel olyat is szokott csinálni, h pl a letöltött fájlok automatikusan a lomtárba kerülnek. Már próbáltam CD-ről bootolható linux alapú vírusírtóval is, de az se talált hibát. De kösz az eddigi válaszokat!
2012. febr. 3. 10:09
 10/21 anonim ***** válasza:
hát akkor én passzolom
2012. febr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!