Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnám beállítani...

Giera kérdése:

Hogyan tudnám beállítani Hp1050A nyomtatómat, hogy bekapcsolás után ne nyomtasson teszt oldalt?

Figyelt kérdés
Még reagálni sincs időm, már kinyomtatja.. Biztos van jobb megoldás, mint hogy nem hagyok benne papírt!
2012. jan. 20. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:

milyen teszt oldalt nyomtat ilyenkor? windows-ost vagy a sajátját?


nekem is egy ilyenem van, a használati szerint ha jól emlékszem, az első bekapcsoláskor kellett vele egy olyat csinálni, hogy kinyomtatott egy oldalt és azt kellett azt hiszem másoltatni vele, hogy a szkenner részét bekonfigurálja..


a géphez is hozzá van kötve ilyenkor USBn vagy nincs? próbáltad esetleg, hogy nem hagysz benne papírt és törlöd a piros x-szel a nyomtatást?

2012. jan. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A saját teszt oldalát nyomtatná, de azóta már nem teszek bele papírt és X-ezek. Azt hittem csak valahol valamit beállítok és rendbe jön.

Hozzá van kötve a számítógéphez, de csak scannelés miatt vettem. Ennyi erővel az előző verzióját is megvehettem volna, ennél nem sejtettem, de annál tudtam, hogy ilyen ^^ !:D


Köszönöm, hogy írtál! :)

2012. jan. 25. 17:52
 3/3 anonim ***** válasza:

nézd meg a használatiát (az enyém sajna nem tudom, hol van), mert szerintem azért nyomtatja a teszt oldalt, mert be akarja konfigurálni a szkennert...


esetleg olvasd el a tesztoldalt, emlékeim szerint ott is leírja, hogy mit kell csinálni azzal a tesztoldallal...

(az ugye nem megoldás, hogy nem teszel bene lapot, mert nem így kell működnie)

2012. jan. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!