Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem bírom bekapcsolni...

Miért nem bírom bekapcsolni (részletek lent)?

Figyelt kérdés
Előszedtem a régi számítógépemet, de még anno a bekapcsoló gombot vezetékestől kiszedtem belőle. Csináltam most egy másik kapcsolót, elvileg bedugom a megfelelő tüskék helyére, bekötöm az egeret, a billt és a tápot is konnektorba dugom, de vmiért nem kapcsol be. A lehetséges tüskéknél kipróbálgattam az összeset. Vmi ötlet?
2012. jan. 19. 03:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Én azt szoktam csinálni hogy egy csavarhúzóval végignézem ha nincs feltűntetve melyik PW button

más ötetem nincs hogy miért nem kapcsol be lehet táp rossz vagy valamit rosszul dugtál be pl audiokimenet USB ezek is okozhatnak zárlatot

ha beledugdostad ezeket húzd ki az öszeset mert könnyen megsütheted vele az alaplap vezérlőit ahogy egyszer nekem is sikerült

2012. jan. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!