Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » RAM-bővítés -> gép besz@rás....

RAM-bővítés -> gép besz@rás. Visszahozható? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Régebbi gépem van, nincs is szükségem sokkal "komolyabbra", viszont találtam olcsón bontott RAM-ot. 512-ről 1024 MB-ra bővítettem. Jól be lett helyezve. Első bekapcsolásnál kékhalál jött elő. Újraindításkor meg valami lemez ellenőrzés 3 lépésben, ami azzal végződött, hogy megtelt a lemez. Mindezek előtt volt még kb 10-15 GB... Aztán ebből is kékhalál lett más szöveggel. Kivettem az új RAM-ot, tehát most az eddig működő állapot van, viszont most már be se kapcsol, csak sípol szakaszosan. Lehet még tenni valamit a gép érdekében? Rakjam vissza az új RAM-ot is, és úgy kell valamit beállítani? Szétmegyek az idegtől...
2011. dec. 30. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
alaplapcsere... Nekem is ilyen volt kisütött valamit az alaplapon a ram.
2011. dec. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

biztos hogy az új ram okozott valami hibát.

próbáltad mind2 ramot egyesével vissza tenni minden slotba külön külön végigpróbálgattad? akkor valószinü tényleg alaplap kukába fog landolni.

2011. dec. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vedd ki az új ramot és a régit rakd be oda ahol az új volt... Majd a táp áram vezetékét húzd ki és dugd be... Nekem bejött :D
2012. jan. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mármint azt a vezetéket ami az alaplaphoz csatlakozik
2012. jan. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!