Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez egy jó tápegység?

Ez egy jó tápegység?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 6. 12:12
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 Panda Péter ***** válasza:
65%

na, találtál egy országos cimborát magadnak, szuper.

viszont az, hogy kontárnak nevezel, nem csak sértő, de szükségtelen is. talán én már több mindent letettem az asztalra ezen az oldalon, mint te, és megjelenítem a nevem, nem úgy, mint sokan mások.

a százalékom meg nem véletlen annyi, amennyi. nagyobb is lehetne, ha nem lennének hozzád hasonló sértődős primitív tagok, akik "csakazértis" lepontoznak. részemről befejeztem, fröcsögj amit akarsz.

a személyeskedés miatt pedig a válaszod megy a modiknak. problem?

2011. nov. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:

végre sikerült elolvasnom azt a sok kommentet.

Látom megint az intelligencia az élre tör.

Egyébként kérdezte itt valaki, de azért én is tenném miért is van az ha egy teljes rendszer nem fogyaszt 400W-ot akkor miért ne lenne elég egy minőségi 450W-s tÁp?

2011. nov. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:

Az olvasottak alapján te meg úgy rakod össze a gépeket hogy a rendszer fogyaszt 400W-ot akkor annak mr 600W-s táp kell?

tényleg jó. Amúgy meg Panda ezen az oldalon csak több tucat gép építésénél segített és eddig nem volt panasz?

Te mit tudsz? Egyébként nem te vagy az az intel fan?

2011. nov. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 Heckler ***** válasza:
Na, akkor ha már mindenki megkérdezte, én is megkérdezem a gépösszerakó veterán urat, hogy ha egy gép messze nem fogyaszt 400-at sem, akkor miért is kell 600-as táp? Vagy akár 550-es? Miért nem elég a 450? Lélegzet-visszafojtva várom a választ...
2011. nov. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
34%
Tisztelt Poligon, raktál már egyáltalán össze gépet?Nagyon nagy felelőtlenség a kérdező konfigurációjához egy 450w tápot ajánlani.Itt nem egy egyszeri tesztről van szó.Itt több évi használatról, ahol nem ajánlatos ilyen kis tápot beszerelni.Aki a szakmában van az tudja.Csak azt nem értem, hogy ha olyan sok jó tanácsokat ad Panda Péter akkor miért erősködik butaságon?
2011. nov. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 Panda Péter ***** válasza:
29%

"nem bírom, ha valaki játszadozik más keservesen megkeresett pénzévél"


na ebben egyetértünk. viszont ha ez az álláspontod, akkor miért ajánlasz feleslegesen erős és drága tápot?

egyébként a személyeskedést már igazán befejezhetnéd, már másodszorra (az oldalon sokadszorra) mondom el, hogy nem egy konfigurációt raktam össze a saját kezemmel, válogatott alkatrészekből.

2011. nov. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 Panda Péter ***** válasza:
39%
amúgy te mit erősködsz? szerintem miért írják rá, hogy 450W? mert nem tud leadni 400-at sem? vagy csak rövid ideig tudja? nonszensz amit mondasz. én elhiszem, hogy te alapvetően jót akarsz, viszont az a gond, hogy nem ismered be, hogy tévedsz, és görcsösen ragaszkodsz hozzá, mindenkit leszólva, aki ellentmond neked.
2011. nov. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
31%
Mélyen tisztelt barátom elhiheted szakmabeli vagyok ilyen téren és tudom mi mihez kevés vagy sok.
2011. nov. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 Heckler ***** válasza:
62%
17:31 - még mindig várjuk a választ a kérdésre, többen is...
2011. nov. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
Tisztelt hadban álló urak, felesleges vitatkozni, biztos vagyok benne, hogy a kérdező jól fog dönteni, ugyanis "Ez egyfajta berögződés... Sajnos most már itt állok a vásárlás előtt és nem hiszem, hogy valaki is le tudna beszélni... :D" itt a válasz a kérdésre. Nem kell többet hadakozni.
2011. nov. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!