Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez egy jó tápegység?

Ez egy jó tápegység?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 6. 12:12
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
De tenyleg nem szukseges 600W tap boven eleg lenne amit panda emlitett
2011. nov. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:

Én csak Panda válaszára leszek kíváncsi.

Amúgy ennyiért inkább aurum gold tápot vennék, bár az is felesleges.

2011. nov. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:

Én is csak Panda válaszára leszek kíváncsi, mert már valakivel szintén megvetett volna ezt a tápot, ha a hozzáértő emberkék nem világosították volna fel, hogy kevés lesz ez a táp. Ezek után meg elnézést kért, hogy benézte.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__2..

2011. nov. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:

Abban a vitában én is jelen voltam.

Emlékszem rá és ara is kinek/kiknek volt igaza.

2011. nov. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 Heckler ***** válasza:
Csakhogy ez nem kétchipes kártya.
2011. nov. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 A kérdező kommentje:
Milyen kártyáról beszélsz Te?? :D
2011. nov. 6. 14:08
 17/70 anonim ***** válasza:

Annak idején volt egy egész nagy vita ami egy tápegység és egy 2 "magos" kártya körül forgott.

Ennek most ehhez semmi köze csak ahogy látom kettejük közt lesz egy kis nézet eltérés.

bár úgy is tudom ki jön ki győztesen.

2011. nov. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 Panda Péter ***** válasza:
87%

régi szép idők, én hű maradok magamhoz.

továbbra is tartom azt a véleményt (tényt), hogy egy négy/hat magos procival és szimpla videókártyával felszerelt gépnek nem kell erősebb egy GX450-nél.

az Etron vezérlője pedig bizonyítottan szar, lehet az ellenkezőjét állítani, vagy bele lehet végre törődni.


nem tudom hányszor kell még ezért az egy figyelmetlenségért fogadkoznom, amiért nem vettem észre, hogy az a kérdező (hozzáteszem, feleslegesen) két videókártyát akart a gépébe rakni, nem egyet. ha csak ezen tudsz/tudtok pörögni, az téged/titeket jellemez. nem egy embernek segítettem már ezen a honlapon (és máshol is), és szerintem a felhasználókkal megspóroltatott pénzen nem egy gépet rakhattam volna össze. ha szerintetek haszontalan, hogy ide írok, azzal nem tudok mit kezdeni.

kéremkapcsoljaki.

2011. nov. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 Panda Péter ***** válasza:
egyébként az aurum nem olyan jó mint azt sokan hiszik. legalábbis lehetett volna sokkal jobb is.
2011. nov. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:

Azt írtam hogy szívem szerint egyiket se venném, de ha a kettő közül kéne választanom, mivel annak jobb a hatásfoka.

Amúgy a tápvitára visszatérve én még mindig azt vallom neked volt igazad és jól tettem hogy én is ezt mondtam.

Egyébként az egészbe azt szeretem hogy ők azt tették hogy rábeszélték egy 550W-s tápra, de azért arról a VGA-ról nem akarták volna lebeszélni. Szóval ha nem vagy most egy teljesen feleslegesen megveszi azt a VGA-t. Az SSD rábeszélésről nem beszélve.

Szóval ha vitázni akarnánk akkor azt mondanám nem nekik volt igazul.

Ja és utolsó kérdés s régi vita felhozójának: Ehhez a konfighoz szerinted nem lenne elég a GX450. Egyáltalán hallottál már a GX450-ről?

2011. nov. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!