Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tegyek, hogy felismerje a...

Mit tegyek, hogy felismerje a Notebookom a videokártyáját? :S

Figyelt kérdés

Vettem egy ASUS K53SC (-SX073D)- típusú Notebook-ot, és elvileg egy NVIDIA Geforce GT 520MX 1GB VGA van benne.FreeDOS-os volt, felraktam a Windows 7-et, minden működik (hang, hálókártya, stb.), viszont az NVIDIA videokártya helyett az alaplapi integrált kártyát használja a gép, az NVIDIA-t nem ismeri föl. Az eszközkezelőben kettő videovezérlőt jelenít meg, az integrált fut, a másikra azt írja, az eszköz nem indítható el (Kód 10.)


Ha telepíteni próbálom az NVIDIA VGA legfrissebb illesztőjét, ezt írja:


"Az NVIDIA telepítő nem tudja folytatni.A grafikus illesztőprogram nem talált kompatibilis grafikus hardvert."


Gondoltam, biztos le kell tiltani az integrált videovezérlőt a BIOS-ban, de még csak véletlenül sincs a BIOS-ban sehol ilyen opció:S


Egész délután a Google-t bújtam,de nem lettem okosabb:(


Mi lehet a baj? Kérlek segítsetek! (Ha lehet,"konyhanyelven" légyszi, mert nem vagyok komolyan jártas az informatikában.).


Köszönöm szépen!(26/N)


2011. szept. 9. 20:49
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
amugy hol veted? mert én midenüt olcsoban látam az volt a max :S amit irtál
2011. szept. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:

Eszközkezelő:


[link]


Mindjárt linkelek arrólis képet,hogy mit ír az NVIDIA illesztő telepítője.


(Egyébként nagyvárosban vettem, és mivel nem tudtam egy összegben kifizetni, csak hitelre venni, muszáj voltam Net helyett szaküzletben venni,azért volt drágább)

2011. szept. 9. 21:10
 13/47 anonim ***** válasza:

amugy fel szokták tüntetni ha van integrált is bene és enél a tipusnál sehol se látam hogy lene bene tehát ez is egy furcsaság. amugy magyar leirás van laptophoz nem? nekem az van és ott biosról is van részeltes leirás

tehát átnézted hátha megtudsz valamit nekem pl nincs integráltom csak "külsö" vga

2011. szept. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:

ASUS K53SC

sehol semit nem ir integrált vga ról erre a fö tipusra se:S

megnézted laptopot? rajta a tipus számot? ugyan az mint dobozon?

2011. szept. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
34%

HÁT NEM HALLOTTAD?


a kínaiak másolják a komplet nvidia processzorokat, átcímkézik, eladják olcsóbban. és az eredeti gyártó telepítője megállapítja, hogy csak egy olcsó utánzat, NEM IGAZI, NEM EREDETI NVIDIA A GRAFIKUS PROCESSZOR!


neked meg baromira nem volt gyanús vásárláskor, hogy túlságosan olcsó gépet veszel???

2011. szept. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:

irta neki nem olcsó

és ha nem ért hozá?

kinaiak másolják?

nem ök csinálják amugy is?:D

2011. szept. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:

de ha egy hamis nvidia kari is midnegy nem? csak menyen

illetve mint keres ott integrált vga is akor?

egy integráltra ráforaszák a másolt nvida procit?:D

2011. szept. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:

Ezt írja az illesztő telepítője:


[link]


A géphez össz-vissz egy üzembe helyezési útmutatót kaptam + egy DVD-t Win 7 64bit-hez való telepítőkkel, és ennyi.A dobozon van egy nagy címke, azon vannak a gép adatai,lefotóztam gyorsan:


[link]

2011. szept. 9. 21:27
 19/47 anonim ***** válasza:
és ha dvd telepitöt felteszed nem megy fel miden fel megy csak ezek nem?:(
2011. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
Itt nem irja hogy lenne olyan VGA :\
2011. szept. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!