Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudom leellenőrizni,...

Honnan tudom leellenőrizni, hogy a gépemen megfelelően tudna-e futni a GTA IV? ( gépigénye )

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagy gépszakértő, szóval ezen az oldalon le van írva mik kellenek : [link]

Nekem XP-m és azt írja az oldal, h XP esetén service Pack 3 kell. Nekem a szervízcsomagból a 2-és van. Hol tudom letölteni a 3. SP-ot? A második követelményhez találtam vmi hasonlót : Celeron(R) CPU 2.666GHz, 768 MB ( sztem eddig semmisem felelt meg :S ) Az én videókátyám RAEDON X600 series és serias secondary. Ez jó hozzá? Azt a hard drive spacet nem találom. Azt hiszem kb ennyi. Előre is köszi, aki segít.


2010. nov. 2. 18:25
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:

De nem ment a játék rendesen ? Akadozott vagy a grafika volt csak szar ?

Nekem radeon xseries és xseries secondarym van, ahhoz lehet letölteni friss meghajtót ? :P Azért ha már itt van a cd, kipróbálom. Furdal a kíváncsiság. Meghát írta az oldal, hogy ha max beállításokon akarjuk futtatni, akkor valóban egy erőmű kell, de ha windows xp SP 3 van rajta + a legfrisseb vidikari meghajtó, minimumon menni fog .. Csak én nem bírtam még azt a retkes SP 3-mat se leszedni, szval apumnak szólók, hogy vigye el a gépemet a csávóhoz, és majd ő rárakja, meg akkor ha nem találnám, rárakja a legfrisebb drive-t. Már ha van ..

2010. nov. 4. 11:26
 52/55 anonim ***** válasza:
ige elég rendesen akadt, mint egy diavetités. 6 darab képkocka másodpercenként, ami azért mégiscsak NEM 24. amugy meg itt a link az sp3 ashoz. [link] második oldal volt googleben, az ilyet célszerű mindig a gyártó honlapjáról leszedni.
2010. nov. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 A kérdező kommentje:

:S :S Az nem jó..

Kösz a linket, de én ezt töltöttem le, de nem telepíti.. félig felrakja, majd kiírja,hogy hozzáférés megtagadva. Akármilyen oldalról töltöttem le, mindenhol ezt csinálja :S

2010. nov. 4. 11:37
 54/55 anonim ***** válasza:

Nyilván mert warez XP-d van.


"de ha windows xp SP 3 van rajta + a legfrisseb vidikari meghajtó, minimumon menni fog " Ne ámítsd már magad! Olyan sokan leírták már, hogy NEM! Ebből trükközéssel sem lehet kihozni semmit. Nem fog menni! Akkor sem ha ráerőlteted az SP3-mat.


Az a gép, amit a kolléga előbb összerakott egészen jó. Elég bele a 955 Phenom II is, így még olcsóbb is lenne.

2010. nov. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
gondoltam inkább 6 magos mivelhogy alig kerül többe mint a 4 magos
2010. nov. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!