Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudom leellenőrizni,...

Honnan tudom leellenőrizni, hogy a gépemen megfelelően tudna-e futni a GTA IV? ( gépigénye )

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagy gépszakértő, szóval ezen az oldalon le van írva mik kellenek : [link]

Nekem XP-m és azt írja az oldal, h XP esetén service Pack 3 kell. Nekem a szervízcsomagból a 2-és van. Hol tudom letölteni a 3. SP-ot? A második követelményhez találtam vmi hasonlót : Celeron(R) CPU 2.666GHz, 768 MB ( sztem eddig semmisem felelt meg :S ) Az én videókátyám RAEDON X600 series és serias secondary. Ez jó hozzá? Azt a hard drive spacet nem találom. Azt hiszem kb ennyi. Előre is köszi, aki segít.


2010. nov. 2. 18:25
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
Akkor mi lenne ha most nvidia lenne benne? Vagy Pentium proci? Ugyanúgy nem menne. Nem vertek át, egyszerűen _réééégi_ a géped. Az első gépemben egy 400Mhz-es Celeron volt és az is 200e volt CRT monitorral. Azon sem megy a GTA IV :) Nem olyan a PC, mint az autó. Akármilyen fullextrás volt 3 éve egy gép, ma már röhögve nyomják le teljesítményben a középkategóriás pc-k. Fejleszteni kell. Ez van.
2010. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:
Na de most komolyan. Tegyük fel kapok egy gépet több százezerért, " full extrásan " felszerelve. Szép és jó, de pár év múlva cseréljem ki ismét százezrekért, azért mert az adott CD-t úgy tervezték, hogy kiba**ott nagy a gépigénye ? Magyarul szólva, ha szeretnél játszani egy kicsivel " igényesebb " játékkal, akkor 2 évente cseréljek gépet százezrekért .. húúha. Hát nem rossz, nem mindenkinek van lóvéja 2 évente gépet cserélni. Konkrétan nekünk lenne most lecserélni ezt a gépet, de minek ? Ezt a választ kapnám szüleimtől, plussz elküldenének meleg éghajlatra, de még akkor is ha magamnak akarom megvenni a gépet, úgyhogy dolgozok a pénzért, mert megmondanák, hogy azt a pénzt költsük/költsem értelmesebb dolgokra, és ne cserélgessem a gépet, azért mert egy-két CD nem jó bele, hanem vegyek olyan CD-t, amit elbír a gép. És végülis valahol igazuk lenne. Persze most nagyon beleéltem magam a GTA IV-be, alig vártam hogy holnap megjöjjön, de most meg már .. ( Amúgy szívem szerint én lecserélném a gépet (mert lassú is .. ) dehát ezt azért én sem várhatom el a szüleimtől, hogy a páréves gépet cseréljük le, fizessenek megint 200 ezret, mert nem fut rajta a GTA IV. xD)
2010. nov. 3. 20:38
 33/55 anonim ***** válasza:

Úgyvan, pont ahogy mondod. Így jár az, aki csak játékra használja a gépét. A PC munkagép, amin játszani is lehet. Gépet újítani azért kell mert extrém gyorsan nő az alkatrészek teljesítménye. A játékfejlesztőknek pedig nem az a célközönsége, akik sajnálják a pénzt arra, hogy felújítsák a 6 éves gépüket, hanem azok akik hajlandóak pénzt költeni.


Ha értelmes dolgokra nem használod a PC-t, akkor vegyél konzolt. Egy Xbox-ot 50 körül kapsz, azon megy a GTA IV.

2010. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 A kérdező kommentje:
Jójó, de nemtudom honnan szeded, de szén gépem decemberben lesz 4 éves nem pedig 6 ...
2010. nov. 3. 21:56
 35/55 A kérdező kommentje:
Jójó, de nemtudom honnan szeded, de az én gépem decemberben lesz 4 éves nem pedig 6 ...
2010. nov. 3. 21:56
 36/55 A kérdező kommentje:
Még egy utolsó kérdés : a procival vagy a videókártyával van a nagyobb baj ? Szval ha lenne ugyanez a proci, de a gepkövetelménynek megfelelő videókari, akkor sem futna ?
2010. nov. 3. 22:10
 37/55 anonim ***** válasza:

Nem, akkor sem futna. Tök esélytelen. Kizárt. Akármit veszel bele, ezzel nem fog menni. Egy jó 4 magos procit is nagyon megdolgoztat, a te Celeronod nem tudna mit kezdeni vele.

Azért mondom, hogy 6 éves, mert ez egy 6 éves gép. Nekem tökmindegy, hogy mikor vetted, 6 éve adták ki ezeket az alaktrészeket és 6 éve építette őket a Dell egy gépbe. Mondjuk ha te 4 évvel ezelőtt vetted, akkor tényleg lehúztak.

2010. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 A kérdező kommentje:
Értem. Annyit megtudják mondani, hogy az Intel pentium 4 és az AMD Athlon XP proci hány magos ?
2010. nov. 3. 22:35
 39/55 A kérdező kommentje:
Bocs azt akartam írni, h annyit még megtudnál mondani *
2010. nov. 3. 22:36
 40/55 anonim ***** válasza:
Mindkettő egymagos.
2010. nov. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!