Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudom leellenőrizni,...

Honnan tudom leellenőrizni, hogy a gépemen megfelelően tudna-e futni a GTA IV? ( gépigénye )

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagy gépszakértő, szóval ezen az oldalon le van írva mik kellenek : [link]

Nekem XP-m és azt írja az oldal, h XP esetén service Pack 3 kell. Nekem a szervízcsomagból a 2-és van. Hol tudom letölteni a 3. SP-ot? A második követelményhez találtam vmi hasonlót : Celeron(R) CPU 2.666GHz, 768 MB ( sztem eddig semmisem felelt meg :S ) Az én videókátyám RAEDON X600 series és serias secondary. Ez jó hozzá? Azt a hard drive spacet nem találom. Azt hiszem kb ennyi. Előre is köszi, aki segít.


2010. nov. 2. 18:25
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:

1 magos=

A processzor lelke a mag. Ebből mostanában már legalább kettő van, de előfordul akár 6 is.

Celeron=

Ez azt jelenti, hogy az adott proci butított változat.

2010. nov. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
Everest ultimate ezt illene tudni :O :P meg ha le téped a házatt xD akkor megnézed a videó kártyát azon minden rajta van érted minden!!!!!!! mindennnnnnnnnnnn
2010. nov. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:
És e miatt nem fog indulni a GTA 4 akármit is próbálok összehozni, ugye ? :( :(
2010. nov. 2. 20:53
 14/55 anonim ***** válasza:

"mindenből a legjobbat és ezáltal a legdrágábbat rakta rá, mindenestül fizettünk érte 200 ezret."

A mondat valamelyik fele nem igaz :) Hány éve vetted ezt a gépet? Egy Celeron sosem volt a legjobb, azt az Intel mindig is az alsóbb kategóriákba szánta. Ha erő kellett, akkor Pentium 4-et vett az ember. Már akkor volt jóval erősebb VGA a piacon, amikor kijött az X600. Ez volt úgy 2004-ben. Most 2010 van. Már 6 éve sem volt csúcskártya. 6év! Kb. másfél-két év alatt duplázódik a hardware-ek telejsítménye. Most akkor számold ki, hogy hol tart az ipar a te gépedhez képest!

2010. nov. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
Hát így tuti bukta. Itt a túlhajtás sem segít.
2010. nov. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 A kérdező kommentje:
Rendben szóval szar a gépem, oké procicsere kéne, ugye ? Na de azok több tízezrek. Pláne ami a GTA 4-hez kéne. : ( reménytelen .. Amúgy én ilyen téren, hogy nézd meg mit írva videókártyán, meg hány mb-os ez meg az .. Na ezekhez síkhülye vagyok, szóval hiába mondjátok hogy nézd meg itt meg ott, nem fogom tudni, csakha részletesen elmagyarázátok. Tudom, tudom fárasztó vagyok , de pleasee!!
2010. nov. 2. 20:59
 17/55 A kérdező kommentje:
Igen a videókártya 256 Mb . Én meg már megrendeltem a CD-t. Fel sem merült bennem, hogy netán nem fogja vinni a gépem. :( áhh..
2010. nov. 2. 21:14
 18/55 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Az előző hszm-ben írt progival ezeket nézd meg.

2010. nov. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 A kérdező kommentje:
Amúgy azért vki adna egy linket, ahonnan letudom tölteni a service pack 3-mat. Bár már tudom, hogy nincs esélyem a CD-t már megrendeltem és csütörtökön jön, szóval mi veszteni valóm van .. :(
2010. nov. 2. 21:17
 20/55 anonim ***** válasza:
2010. nov. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!