Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudom leellenőrizni,...

Honnan tudom leellenőrizni, hogy a gépemen megfelelően tudna-e futni a GTA IV? ( gépigénye )

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagy gépszakértő, szóval ezen az oldalon le van írva mik kellenek : [link]

Nekem XP-m és azt írja az oldal, h XP esetén service Pack 3 kell. Nekem a szervízcsomagból a 2-és van. Hol tudom letölteni a 3. SP-ot? A második követelményhez találtam vmi hasonlót : Celeron(R) CPU 2.666GHz, 768 MB ( sztem eddig semmisem felelt meg :S ) Az én videókátyám RAEDON X600 series és serias secondary. Ez jó hozzá? Azt a hard drive spacet nem találom. Azt hiszem kb ennyi. Előre is köszi, aki segít.


2010. nov. 2. 18:25
1 2 3 4 5 6
 1/55 A kérdező kommentje:
Ja annyi kiegészítést hozzá, hogy a videokártyás résznél van egy olyan honlap is megadva, hogy ATI vmi .. És ha beírom a googleba hogy raedon, akkor rögtön ezt a honlapot hozza be, de onnan csak raedonos cuccokat lehet letölteni.
2010. nov. 2. 18:41
 2/55 anonim ***** válasza:

Kapásból megmondom:

Nemfog futni. Semmi nemfelel meg a "doboz" minimumnak se.

2010. nov. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
Teljesen esélytelen. Mai középkategóriás PC-n futna el úgyahogy. A tiédet a mai belépőszint is übereli.
2010. nov. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
Ne már most komoly ? De mi az ami nem megfelelő hozzá ? Nekem az egyik ismerősöm számítógépekkel foglalkozik, ő választotta ki nekem ezt a gèpet, mindenből a legjobbat és ezáltal a legdrágábbat rakta rá, mindenestül fizettünk érte 200 ezret. Hallgattam rá, régóta benne van a témában azt mondta ez egy jó minőségű gép. Persze ennek pár éve, de azért ki kérem magamnak, hogy a mai belépőszint is übereli a gépemet. Nem több tízéves gépről van szó, csak páréves. Én meg eddig akármilyen játékot vettem géphez, előtte megkérdeztem ismerősömet futni fog-e a gépemen. Most meg megrendeltem GTA IV-et, azt hittem hogyha a sims 3 meg a GTA san andreas és még jópár játék ment rajta, akkor ez is fog. De most tényleg, ugye nemcsak egy komplett gépcserével menne rajta a GTA IV?!
2010. nov. 2. 20:04
 5/55 anonim ***** válasza:
hát az a celeron proci nem túl erős ehez :D sőt mondhatni szarra sem elég. video kártyánál meg nem tudom. de ha esetleg leirnád a procid videokártyát pontos nevét és hogy hény giga ramod van lehet tudnak rá válaszolni
2010. nov. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
figyelj nem akkarlak meg bántani de nem jó a géped nekem is hasonló én sem tudod gta 4 ezni de ez van.. vegyél újat ha akkarod össze rakok neked egy gépet 100 ezer Ft. alatt vagy amennyit szeretnél szivesen. nézzegessél itt: www.ipon.hu számitás technika bolt jó árak jó termékek sok szerencsét ;)
2010. nov. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:

Konkrétan:


Processzor:

1 magos ráadásul Celeron.

RAM:

Ezt még talán túléljük, de mindenképp nagyon kevés.

Videókártya:

Ez már egy korosabb darab gondolom legfeljebb 256Mb RAM-al.

Rendszer:

Erre csak telepíteni kell az SP3-at.

2010. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló : szívesen leírnám a procim videokártyájának a nevét, meg mindent m, de hol találom meg ? xD amúgy akkor semmi esélyem arra, hogy elinduljon a GTA 4 ? ;( a processzor nem jó? Milyen kéne, ami olyan közepes, vagyishát amivel elindulna a GTA 4 és mennyibe kerül ? Ja és nemtudom hogy a processzoroknál van-e olyan, hogy használt processzor és akkor olcsóbb .. Amúgy azt mondta ismerösőm, hogy mivel nekem netezésre, és játszásra kell a gép, ez a proci megfelelő. De akkor mégsem ? Nemhogy vettünk vna akkor egy jobb ( drágább ) procit, és most nem lenne baj .. ;(
2010. nov. 2. 20:43
 9/55 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt töltsd le>telepítsd és írd le a következőket:

Alaplap gyártó és típus

Videokártya adatok

2010. nov. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:
Mi azhogy 1 magos? És akkor ez a celeron egy szar minőség ? Hmm.. Csalódtam most a csávóban. Pedig jó szakembernek tartják. És hol tudom megnézni hogy a videókártyám hány mb RAM-mal rendelkezik ?
2010. nov. 2. 20:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!