Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mért nem kapcsol be a gépem a...

Mért nem kapcsol be a gépem a videókártya betéte után?

Figyelt kérdés

Kipucoltam a videókártyámat. Meg emellett újra is pasztáztam. De amikor vissza raktam a gépbe és bekapcsoltam akkor jött a Windows betöltő logó és utána egy fekete kép fogadott egy laggoló kurzorrral. És nem akar bekapcsolni! (BIOS/semmi nem működik) Mi lehet a baj?

Köszönöm a válaszokat!


(Takarítás közben figyeltem és minden jól volt csinálva, szóval tuti nem azzal van a baj)



aug. 2. 20:36
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Nagyon nem is kell mást beállítani. A videokártyával is ha jól tudom ki lehet választani hogy az alaplapi vagy dedikált és automata,de nem emlékszem már mert nagyon régóta nem használok pc-t! De ha beallitottad a dolgokat és nentetted utána el kéne indulnia a Windowsnak!
aug. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Elvileg úgy csináltam ahogy mondtad de semmi...
aug. 3. 20:15
 33/41 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy mi a baja...

Köszönöm, hogy reggel óta segítőkész voltál hozzám!

aug. 3. 20:17
 34/41 anonim ***** válasza:
Nem indult?:( hát akkor lehet hogy a hdd hibás és megsérült a bootsector. Meg kéne próbálni egy install cd-t be rakni és kiderül hogy az install elindul e?
aug. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Szívesen! De jó lenne ha sikerülne megoldani
aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Azt nem is kérdeztem hogy egy vagy több hdd van e az alaplapra csatlakoztatva? Vagy ha bekapcsolás után nyomod az F12 billentyűt akkor be adja e a boot menüt?
aug. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Azt is beadja
aug. 4. 09:10
 38/41 anonim ***** válasza:
És ott ki lehet választani azt a hdd-t amin a rendszer van? Szokott a biosba lenni olyan beállítás a boot résznél hogy uefi vagy lagacy ha be tudsz lépni a biosba állítsd át legacy támogatásra! Bár ehhez nem ártana tudni hogy milyen módba lett telepítve a Windows! De rontani nem tudsz rajta és később vissza tudod állítani.
aug. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Sikerült azóta megoldani?
aug. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
új gépet vettem
aug. 16. 09:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!