Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mért nem kapcsol be a gépem a...

Mért nem kapcsol be a gépem a videókártya betéte után?

Figyelt kérdés

Kipucoltam a videókártyámat. Meg emellett újra is pasztáztam. De amikor vissza raktam a gépbe és bekapcsoltam akkor jött a Windows betöltő logó és utána egy fekete kép fogadott egy laggoló kurzorrral. És nem akar bekapcsolni! (BIOS/semmi nem működik) Mi lehet a baj?

Köszönöm a válaszokat!


(Takarítás közben figyeltem és minden jól volt csinálva, szóval tuti nem azzal van a baj)



aug. 2. 20:36
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Egy billentyű hiába van karban tartva akkor is tönkre mehet:) Én is vigyázok a dolgaimra mégis ment már tönkre billentyűzetem. Ha jó a billentyűzet és ezek szerint a BIOS is lefut ,akkor nem értem miért nem tudsz belépni... Ez egy régebbi alaplap, át kéne nézni a kondezátorokat is ,nincs e felpúposodva valamelyik?
aug. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

Azok sincsenek, se púposak, el se durrantak...

De lehet leteszek róla, mert már mindent megprobáltam...

aug. 3. 18:26
 23/41 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs több ötletem :( esetleg keress rá fórumokon vagy youtubeon is gyakran lehet találni olyan videókat amik segíthetnek. Vagy szervíz. Tényleg nem tudom,elvileg csak a videokártya lett kiszedve,takaritva és miután vissza raktad már nem adta be a rendszert! Már mindent kipróbáltál és semmi sem vált be. Ha közelben laknál akkor tudnék segíteni mert vannak alkatrészeim stb. De sajnos így látatlanban már semmi ötletem sincs
aug. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
#23 köszönöm
aug. 3. 19:07
 25/41 A kérdező kommentje:

Azóta betudtam hozni a BIOS-t?

Most mit kéne csinálnak?

aug. 3. 19:37
 26/41 anonim ***** válasza:
Igazából csak én válaszoltam úgyhogy az összes én voltam :D mindegy. Hát nézd végig a beállításokat,nézd meg hogy látja e a hdd-t ha igen akkor nézd meg hogy az e az elsődleges,mármint arról bootoljon! Már vissza raktad a videokártyát és úgy adta be a bios-t? Ha igen azt is nézd át hogy az legyen az elsődleges stb. Olyan sok beállítást nem kell elvégezned. De ha nem látja a hdd-t vagy nem indul róla a rendszer akkor az is lehet hogy az ment tönkre! Nézd meg hogy a cdrom látható e mert lehet később nem árt majd próbának berakni egy Windows telepítő lemezt,ha nem indulna a rendszer!
aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

Lát mindent!

Most melyik hdd-t rakjam elsődlegesre? Amin a rendszer van?

aug. 3. 20:00
 28/41 anonim ***** válasza:
Igen! És ha minden jól megy akkor be is kell hogy töltse a Windowst
aug. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
A végén save and quit a BIOS beállításnál!
aug. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem nagyon értek a bioshoz
aug. 3. 20:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!