Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Radeon RX-470 8GB XFX-es...

Változo2 kérdése:

A Radeon RX-470 8GB XFX-es videókártyán a 6pines tácsati mellett nem messze van egy kis kapcsoló. Nem találok róla semmit hogy az mire szolgálhat. Meg tudnátok nekem mondani mit kapcsol, vagy vált az a kapcsoló?

Figyelt kérdés
Használtan vettem, ezért doboza vagy user manualja nincs. Az AMD oldalán több infót (a driver mellett) nem találtam. Bízom benne hogy van itt aki tudja a kis kapcsoló titkos funkcióját! :)

#RX-470-8GB-XFX
2023. dec. 25. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
BIOS kapcsoló lesz 90%. A maradék 10%, hogy ha van a kártyán led világítás akkor azt kapcsolja ki-be.
2023. dec. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CspCsj ***** válasza:
100%

Több modellen is van:

[link]

2023. dec. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Bios kapcsoló. Az xfxen pl szokott lenni. Van egy silent meg egy gamind/oc bios a kártyán. Ha használt akkor meg egy bányász és normál
2023. dec. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!