Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Monitor nem akar a videókártyá...

Monitor nem akar a videókártyához kapcsolódni?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt a gépet raktam össze, egyedül a videokártya maradt a régi. Minden világít, ventillátorok mennek, első bootnál vagyok és nem akar a monitorhoz kapcsolódni. Próbáltam videókártyára dugva illetve alaplapra is. Hdmi kábellel.


2023. márc. 11. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Bedugtad a VGAba a plusz tápkábeleket?

Az alaplapi csatlakozó nem fog menni, mert a CPUban nincs grafikus mag

2023. márc. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minden áram alatt van, a monitor annyit írt no video input.
2023. márc. 11. 20:50
 3/4 A kérdező kommentje:
Közben leteszteltem mert megtaláltam a speakert. 1 hosszú 2 rövid ami elvileg videókártya hibára utal. Nem tudom ez hogy lehetséges, az előző gépben működött és itt is pörgött, áram alatt volt.
2023. márc. 11. 22:00
 4/4 A kérdező kommentje:
Probléma megoldva hátha a jövőben mással is ez lesz: játssz a ramokkal. Rakd őket máshova, cseréld fel, vegyél ki egyet és csak az egyikkel futtasd a gépet. Nem tudom hogy ez hogy lehetséges, de a 2 ram helycsere nálam megoldotta.
2023. márc. 12. 11:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!