Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki nagyon jól...

Van itt olyan aki nagyon jól ért a számítógépekhez?

Figyelt kérdés
Én privibe megírom a problémát!
2015. aug. 12. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nincs, de írd hátha.....
2015. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem mindegy mi a kérdés. A számítástechnikán belül is sok terület van és nincs olyan ember, aki minden számítógéphez köthető kérdést meg tud válaszolni. Vannak/lehetnek itt buzgó laikusok, kezdő érdeklődők, játékosok, lelkes hardver rajongók, szerviz technikusok, haladó felhasználók, valamilyen számítógépes területen tanulók, hálózati szakemberek, programozók és akik profibb programokkal dolgoznak magasabb szinteken (tervezés, videózás, zenélés, grafika stb). Mindenki más-más típusú kérdésekre tud jó választ adni (persze van aki több területet is átláthat). :)
2015. aug. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Kitalálom. Nem működik?
2015. aug. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%
Be van dugva? A power gombot próbáltad?
2015. aug. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már megoldottam köszi!
2015. aug. 12. 11:40
 6/6 Amarok Tonrar ***** válasza:
95%
Szívesen.
2015. aug. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!