Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha erre valaki okosat tud...

Ha erre valaki okosat tud írni, elismerem a hogy ért a számítógépekhez. Usbs egerek miért nem müködnek?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. Van egy teszkós gatyi 400dpi-s egerem, ami tökéletesen működik USB-s. Van nállam 2 másik egér amelyek egy jobb kategoriás egérek, mert FPS játékokkal játszom, és a teszkós egér nem felel meg ígényeimnek. Egy Gigabyte gamer egér (típusát nem tudom, és szerintem nem is lényeg, ) és egy A7TECH x7-es.

Egy Gigabyte gamer egér (típusát nem tudom, és szerintem nem is lényeg, ) és egy A7TECH x7-es.

Mind a 2 egér müködő képes mert havernak a gépébe tökéletesen működik. Amikor bedugom a saját gépembe az egereket, a következő hibákat tapasztalom. Valaki érti?

Gigabyte: 5-10 perces idő inter vallumon belül az egér megbolondul. Jobbra és balra jó írányba mozdul a kurzor az egérrel, de felfele és lefele írány megcserélödik (Mikor magam felé húzom az egeret a kurzor felfelé mozog, és ellenkezőleg úgyan így). Kihúzom, újra bedugom, megint 5 perc múlva úgyan ez.

A7TECH: 10 perc útán nem érzékeli a mozgás-t. Úgy egy percen belül 3x nem érzékeli h mozgatom, és legalább 5 másodpercen belül. Ez eléggé zavaró.

Usbről átalakítóval bedugtam ps2-s csatlakozóra, és úgy már semmit nem érzékel.

Gondoltam virusra, de viruskereső sem talál semmit.Mi lehet a baj? Volt Windows reinstallom, az sem segített. Tanácstalan vagyok. Ha valakinek van ötlete, vagy tudja mitől lehet ez írjon. Nagyon megköszönném. Válaszokat előrre is köszönöm.



2014. okt. 5. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
USB-re van még neked valami dugva? Arra tippelek, hogy nem tudja a port kielégíteni az áramfelvételét az egérnek.
2014. okt. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az előző tippje után a drivereknek néznék utána. Az olcsó egérhez nem kell, de a jobbakhoz jár és lehet, hogy nélküle ilyeneket produkálnak, bár az áramos dolog valószínűbb.

G.

2014. okt. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nincsen semmi más usb csatlakoztatva, csak a billenytyűzetem, és a drivereket telepítettem már :S
2014. okt. 5. 22:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a billentyűzetet lehúzod, akkor is produkálja?


Véletlen ez nem laptop?

2014. okt. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
pont most próbáltam ki úgy h lehuztam a usb-s billt és egy ps2-s billt dugtam be. Nem laptop asztali gép. És már volt annó nekem egyszer egy A4TECH x7-es egerem, egy régebbi kiadás, ezen a gépen használtam sokáig, csak az elromlott. Most beszereztem egy úgyan olyan modellű egeret, csak újabb kiadás, és nagyon idegesít a dolog.
2014. okt. 6. 12:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!