Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki aki ért a számítógépekh...

Valaki aki ért a számítógépekhez, tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogyan tudnám helyreállítani a problémát. Szóval, az a helyzet, hogy a macskám néha rámegy a kinyitott laptopomra és elnyomkodja a billentyűket. Most is ez történt, és a gépemen elállított valamit, mert a képernyő teljesen szét van húzva vízszintesen, a képeket, a szövegeket mindent széthúzva jelenít meg. Arra még rájöttem, hogy valószínű a Caps lock hosszú lenyomása miatt történhetett ez meg, de lehet tévedek. Viszont az biztos, hogy nem a felbontással van a baj, mert ha összehúzom, és kiírja hogy 100%, akkor már olyan picire összenyomja a szöveget és olyan aránytalanul, hogy nem lehet elolvasni. Valaki tudna segíteni? Nagyon megköszönném

2014. dec. 4. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:

ez most a böngészőben v hol? nyomsz egy ctrl + 0 és visszarakja eredeti méretbe.

ha más akkor inkább rakj fel róla egy képet mert nem igazán tudom most elképzelni ezt a vízszintes széthúzódást.

2014. dec. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!