Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Macbook pro 2010 töltés jelző...

Macbook pro 2010 töltés jelző fényei?

Figyelt kérdés

Azt tudom ha töltődik az akkumulátor akkor narancssárga,ha fel van teljesen töltve akkor zöld de ha leválasztom az akkumulátort,hogy csak hálózatról menjen a gép akkor milyen színűen világít?

Nekem zölden de zölden világít akkor is ha az akkumulátor csatlakoztatva van.Viszont azon agyalok a töltés vezérlő chipnek lehet e baja vagy az akkumulátornak mert nem töltődik az akkumulátor viszont csellel valahogy nagy nehezen be lehet kapcsolni a gépet bár oprendszer betöltés jelző felénél folyton ki is kapcsol de gondolom amúgy akkor csak kap áramot.



2023. jún. 14. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
valószínűleg elhasználódott az akku. már 13 éves. ha teheted használd árammal, úgy nem fog lemerülni és működni is fog. nekem is ugyanígy volt egy régi Dell géppel. áramról működött. ha meg muszáj lenne hordoznod a gépet, az új vásárlását tudom javasolni. de teljesen jól működhet asztali gépként is, áramforráshoz csatlakoztatva.
2023. jún. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1/


Hát ennél a gépnél van egy olyan jelenség,hogy bedugom a töltőt de nem indul hiába nyomom a powert.Aztán találtam egy trükköt,hogy 5 vagy 9 másodpercig nyomva kell tartani a bekapcsoló gombot aztán bedugni a gépbe a töltőt és akkor elindul a gép,bár ez se mindig elsőre sikerül van mikor több próbálkozásra.Viszont én úgy tudom ha hagyományos laptopot használok rendesen hálózati áramról az nem korlátozza a teljesítményt,az apple ezt másként gondolta vedd meg az aksit ha jó teljesítményt szeretnél mert azt mondják hálózati áramról csökkenti a teljesítményt és belassul.

2023. jún. 17. 14:19
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor most már 100% hogy az akku a hibás. ezt 2 féleképpen tudod orvosolni, ez csakis tőled függ hogy melyiket szeretnéd. 1.kicserélteted az akkut egy hivatalos Apple szervizben 2.veszel egy új laptopot. ez a gép már így is bőven megszolgálta az árát. én ezeket javasolnám, mert hamarosan teljesen tönkrefog ,menni, és már trükközni se lehet majd :(
2023. jún. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3/


Majd közlöm akkor a gazdájával mert már a töltőt is sokallta,viszont azt még vissza lehet küldeni elállással.Elméletileg van biztonsági mentése meg ha más nem kivesszük az ssd-t ami vannak adatok.

2023. jún. 17. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!