Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tölt a MagSafe?

Miért nem tölt a MagSafe?

Figyelt kérdés

Este történt, egy M2 MacBook air-em van. Bedugtam tölteni, majd ahogy kell világított a sárga LED a töltőn, utána pár mp múlva eltűnt és nem is tölt, és azóta se tudok vele tölteni. Másik adapterbe bedugtam a kábelt, de azzal se tölt. Viszont volt egy C-s töltőm máshoz, azzal bepróbáltam és töltött.

3 napos gépről van szó.


Letilthatott valamit, vagy mi lehet a probléma?



2023. jan. 27. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs valami a csatlakzóban?
2023. jan. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Letöröltem meg megnéztem , és semmi. Olyan mintha a gép maga letiltotta volna a MagSafet 😅.
2023. jan. 27. 11:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Sikerült kideríteni az okát?


Nekem olyan problémám volt régebbi MagSafe1-2 géppel, hogy apró (kb. 0,5 mm) fém forgács beragadt a gépen a mágneshez és emiatt nem érintkezett rendesen a táp csatlakozás.

Arra már nem emlékszem, hogy világított, csak nem töltött, vagy a világítás is elaludt-e, de elvittem szervizbe, megnézték alaposan, észrevették a forgácsot és ennyivel meg is oldódott - igen, megnézhettem volna én is alaposabban és akkor spóroltam volna egy utat a szervizhez...

jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kábel csere lett egyébként… valószínű gyári hibás volt, de két nap alatt kicserélték :D
jún. 7. 22:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!